Červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Proč značky automobilů vyrábějí hodinky?

Hodinky od automobilové značky jsou dokonalým rozšířením někoho, kdo má krásné klasické auto nebo sportovní auto určité značky. Na rozdíl od toho, co si mnoho lidí myslí, jsou hodinky automobilových značek v mnoha případech cenově velmi dostupné. Existuje mnoho značek automobilů, které mají svou vlastní řadu hodinek se svým logem na hodinkách, a dokonce existují značky automobilů, které spolupracují se značkami hodinek a vydávají exkluzivní řadu hodinek. Luxus a exkluzivita je často spojnicí mezi auty a hodinkami.

Dnes jsou hodinářský průmysl a automobilové značky neoddělitelně spjaty. Některé značky automobilů jsou nyní téměř povinny přinášet na trh luxusní produkty životního stylu. Zejména exkluzivnější automobilové značky jako Rolls Royce, Bentley, Maserati a Ferrari mají svou vlastní řadu hodinek. Řada hodinek nebo jiné produkty životního stylu také pomáhají značce automobilů identifikovat jejich značku.

Kolik stojí hodinky od automobilové značky?

O cenách hodinek můžete diskutovat donekonečna. To, co někomu přijde drahé, druhému zaplatí pokutu, a zatímco někteří lidé považují drahé hodinky za vyhozené peníze, jiný to vidí jako krásný majetek a dobrou investici.

Ať už je váš názor na hodinky do auta jakýkoli; ceny se mohou značně lišit. Proč jsou ale tyto cenové rozdíly mezi hodinkami automobilových značek tak velké? Nejdůležitějším aspektem při určování ceny značkových hodinek do auta je nabídka a poptávka. Pokud se jedněch hodinek vyrobí sto tisíc a druhých jen 50 a o oba je velký zájem, je samozřejmé, že jedny jsou dražší než druhé. To je i případ exkluzivních vozů a klasik. Nedostatkové modely známé a oblíbené značky jsou stále cennější.

Koupit značkové hodinky do auta online nebo u klenotníka?

Značkové hodinky do auta jsou obecně produkt, který si před koupí důkladně prostudujete. Lidé se často chtějí dívat a cítit hodinky, které mají na mysli, aby zjistili, zda odpovídají jejich přáním a očekáváním. K tomu navštíví klenotníka, aby službu využili i tam.

I tak si spotřebitelé stále častěji objednávají exkluzivní produkty, jako jsou hodinky. Je to proto, že je velmi dostupné a weby, které hodinky prodávají, často dělají vše pro to, abyste si online udělali dobrou představu o vašich vysněných hodinkách.

Přesvědčit se o tom můžete například na stránkách Ferrari, Porsche nebo Aston Martin. Tyto automobilové značky často z každé hodinky sestavily obsáhlou fotoreportáž a natočily videa. Mají také obsáhlý popis hodinek do auta se všemi informacemi o časomíře a poskytují záruku a certifikáty pravosti.

Kontrola pravosti značkových automobilových hodinek

Hodinky jsou krásným doplňkem, který může doplnit váš outfit nebo jej dokonce sladit s vaším autem. Dodávají se v mnoha barvách, velikostech, značkách a typech. Jak si ale ověřit, zda hodinky značky auta, které máte na mysli, jsou pravé nebo ne. Několik užitečných tipů, jak ověřit pravost hodinek:

• Jaký je dojem a vzhled hodinek?

• Zkontrolujte logo značky

• Zkontrolujte sériové číslo

• Provádět výzkum

• Nakupujte u autorizovaného prodejce automobilů, v internetovém obchodě nebo v klenotnictví

Hodinky pro motorsport

Známé automobilové značky s hodinkami jsou značky jako Mercedes-Benz, Ferrari, Range Rover, Maserati, Aston Martin, Porsche a Audi. Existují ale i značky hodinek pro motoristické nadšence. Vzpomeňte si například na Rolex Daytona, Hublot Techframe Ferrari, Tag Heuer Silverstone nebo Omega Speedmaster. Pro opravdové závodní nadšence jsou hodinky Autosport často nutností.

Nejoblíbenější klasické automobilové hodinky

Omega Speedmaster Racing

V řadě speedmaster hodinek od Omega najdeme tyto Racing se 40mm pouzdrem. Omega Speedmaster Racing se nosila mimo jiné na Měsíci a severním a jižním pólu. Předtím se tyto hodinky již nacházely na zápěstích mužů a žen silných automobilů. Cena Omega Speedmaster Racing závisí na roku výroby a verzi.

Rolex Cosmograph Daytona

Rolex Cosmograph Daytona existuje již od 1960. let 1972. století a je tedy skutečnou klasikou. Populární značka luxusních hodinek vymyslela tyto hodinky speciálně pro nadšence do závodních a veteránů. Rolex Cosmograph Daytona mělo na zápěstí nespočet velikánů z automobilového a filmového průmyslu. Například hollywoodská legenda Paul Newman jej nosil každý den od roku 2008 až do své smrti v roce XNUMX.

Skladba zpěváka 1

Hodinky Singer jsou velmi speciální hodinky. Smysl pro detail, povrchovou úpravu a výběr materiálů je to, co dělá tyto hodinky tak výjimečnými. Singer Track 1 jsou chronografy se spoustou funkcí a jako všechny ostatní hodinky v tomto seznamu kromě Seiko mají švýcarskou mechaniku.

Omega Speedmaster Professional

Omega speedmaster je hvězdou na trhu s chronografy od roku 1957. Varianta Professional vyšla o 6 let později a okamžitě se stala ikonou stylu. Krátce poté se tyto hodinky staly také prvními hodinkami, které se nosily na Měsíci. Omega Speedmaster jsou dnes nejrozsáhleji testovanými hodinkami a jsou oblíbenou mechanickou klasikou pro zahájení nových kolekcí hodinek.

Breitling Navitimer

Breitling Navitimer je obzvláště atraktivní díky všem různým funkcím. Od jednoduchých aritmetických operací přes přepočet směnných kurzů až po výpočet spotřeby paliva a průměrné rychlosti tachometrem. Tyto funkce mohou být atraktivní pro lidi, kteří hodně cestují, jako jsou piloti. Po 60 letech je Breitling Navitimer stále snadno rozpoznatelný. Modely s logem AOPA, stejně jako ty s Valjoux 72, jsou sběratelsky velmi vyhledávané.

Štítek Heuer Carrera

TAG Heuer Carerra byly představeny v roce 1963. Tyto hodinky tehdy předběhly konkurenci a byly velmi oblíbené v motorsportu. Před příchodem Carrery mohli tito lidé používat pouze Omega Speedmaster. Až později se na trhu objevily další klasiky jako Rolex Daytona a Heuer Monaco. Dnes tento model najdete v různých variacích a provedeních.

Tag Heuer Monako

Tag Heuer Monaco jsou jedinečné a ikonické hodinky, které jsou mezi sběrateli velmi vyhledávané. Neobvyklý tvar těchto hodinek přitahuje pozornost. Tag Heuer Monaco byl o krok napřed před Seiko 6139 a Zenith El Primero. Stav těchto hodinek je ve světě hodinek skvělý. Tento ikonický status znovu a znovu potvrzují filmaři, kteří těmto hodinkám dávají roli v různých filmech. Tag Heuer Monaco jsou hodinky s charakterem, které dávají výpověď.