15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Interclassics Maastricht 2022

Leden 2022

Klasická auta na prodej>

29th vydání InterClassics Maastricht se koná v 2022. Každý rok dostávají více než 30,000 návštěvníků a po 29 letech se výstava může spolehnout na vybranou skupinu nejvýznamnějších výstav historických automobilů v Evropě. Nadšenci si mohou dopřát v InterClassics Maastricht v MECC Maastricht v lednu 2022.

 

Stejně jako každý rok, i letos je téma spojeno s výstavou. Toto je ústředním bodem Interclassics Maastricht a kolem zvoleného tématu bude mnoho aktivit. K dispozici jsou také autokluby a mnoho dalších vystavovatelů, kteří vám ukáží vše o starých časech. Každý rok je zde také "TopMobiel", to jsou nejkrásnější auta, která jsou zobrazena kolem tématu. Exkluzivní stojan je postaven s atmosférickým osvětlením a dostatečným prostorem pro každé jednotlivé auto, což znamená, že každá klasika je prokazatelně nejlepší. Atmosféru určuje také řada luxusních výrobků, jako jsou šperky, oděvy a vína.

 

Existuje široká otevírací doba, takže můžete navštívit a obdivovat veletrh ve svém volném čase. Parkování stojí 3 € za hodinu a maximálně 15 € za den. Vstupné se pohybuje kolem 20.00 EUR za dospělou osobu. Děti do 12 let mají zdarma všechny obchodní dny. Adresa je MECC Maastricht, 6229 GT Maastricht.