15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Mezinárodní setkání Oldtimer Baden-Baden 2023

července 2023

Klasická auta na prodej>

Odborníci z klasického světa nazývají mezinárodní setkání Old-Timer Baden-Baden "Nejkrásnější veletrh klasických automobilů v Německu, skutečné muzeum pod širým nebem o historii automobilů v krásném zeleném prostředí". Baden-Baden se od roku 1976 stala místem setkávání automobilových nadšenců z celé Evropy. Výstava se koná v červenci 2023. Zde si můžete užít všechny krásné věci, ale zde si můžete koupit i klasická auta.

 

Z devíti desetiletí historie automobilů se na veletrhu zúčastní více než 350 klasických automobilů. Každý rok se na veletrhu zúčastní více než 20,000 XNUMX návštěvníků, kteří obdivují fantastická klasická auta. Čestní hosté jsou vozidla značek, jako je Bentley, která jsou ve středu akce. Kromě toho jsou britská klasická auta prezentována v impozantní show. Pro každého milovníka klasického automobilu určitě stojí za návštěvu.

 

Existuje široká otevírací doba, takže se můžete rozhlížet a užívat si toho krásného. Za vstupenku pro dospělé zaplatíte 11 EUR a za děti 6 EUR. Adresa je Kaiserallee 1, 76530 Baden-Baden.