Filtr

Neděle 2. dubna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00
Nastavit sestupně

Hledáte Opel?

Zaregistrujte se a dáme vám vědět, až bude k dispozici

Kupujeme vaše Opel!

Máte Opel a chcete prodat? Kontaktujte nás. Neustále hledáme klasické automobily, které by se k našim akcím přidaly

Kontakt

Váš odborník Opel
Opel

Klasický vůz Opel na prodej na ERclassics

Kdy si koupíte klasický vůz Opel?
Z jakého důvodu si koupíte klasický vůz Opel? Plánujete pěknou túru podél pobřeží nebo chcete jet na dovolenou s rodinou ve vaší klasice? Možná rádi jezdíte klasické rallye nebo navštěvujete zábavná představení a akce. Ať už je váš důvod ke koupi klasického Opelu jakýkoli, ER Classics má na skladě klasické vozy pro každou příležitost.

Jak si koupím klasický vůz Opel?
Na ERclassics najdete různé klasické vozy Opel pro téměř každý rozpočet. Ať už jsou vaše potřeby jakékoli, naši odborníci na klasická auta jsou připraveni vám pomoci najít vaše vysněné auto. Mezi řadu modelů Opel, které často nabízíme k prodeji, patří Opel Olympia, Kapitän, Rekord, Kadett, Manta, GT, Kadett Rallye a Opel Komodor.

Máte na mysli klasické auto? Kompletní přehled klasických Opelů najdete na našem rozsáhlém webu. Ke každému vozu najdete produktovou stránku s fotoreportáží, 360stupňovými obrázky, videem a podkladovými informacemi. Doufáme, že poskytnutím co největšího množství informací o klasickém voze vám pomůžeme najít vaše vysněné auto. Samozřejmě můžete také navštívit náš showroom v nizozemském Waalwijku. Naši odborníci na klasická auta jsou tu pro vás s nezávazným poradenstvím.

Chcete si koupit klasický vůz Opel na ER Classics?
Nabízíme vysoce kvalitní klasické vozy Opel, často restaurované a hodnocené na 125 bodů naší vlastní dílnou. Specializujeme se také na registraci a kontroly a je možná celosvětová doprava k vašim domovním dveřím.

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1
Při nákupu klasického vozu Opel vám samozřejmě pomohou naši odborníci na klasické vozy, kteří vás provedou před nákupem, během něj i po něm. Od roku 2008 se specializujeme na celosvětový prodej klasických vozů. Kupujete svůj další klasický vůz u ER Classics, evropského online prodejce klasických vozů číslo 1?

Vyměnit nebo prodat klasický vůz Opel?
Kromě nákupu klasických vozů nás můžete kontaktovat také pro prodej nebo protiúčet vašeho Opelu. Chtěli byste se o tom dozvědět více? Neváhejte se obrátit na některého z našich odborníků na klasická auta.