Filtr

Neděle 2. dubna CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00
Nastavit sestupně


Váš specialista na Mercedes Benz
Mercedes Benz

Klasický vůz Mercedes-Benz na prodej na ERclassics

Kdy si koupíte klasický vůz Mercedes-Benz?
Z jakého důvodu si koupíte klasický vůz Mercedes? Plánujete v létě pěkný výlet podél pobřeží? Jedete s partnerem nebo raději s celou rodinou? Nebo možná plánujete řídit klasické rallye. Ať už je váš důvod pro koupi klasického vozu jakýkoli, ERclassics má vhodný klasický vůz pro každého nadšence Mercedes-Benz.

Jak si koupím klasický vůz Mercedes?
V E&R Classics máme velkou a rozmanitou škálu klasik Mercedes-Benz. Můžete si vzpomenout na modely jako Mercedes-Benz 230 SL, 250 SL popř Pagoda 280 SL. Nebo co třeba ikonický Mercedes-Benz 190 SL? Máme také různé modely Mercedes z řady W107, jako je 350 SL, 450 SL, 500 SL a 560 SL. Bez ohledu na váš rozpočet nebo přání, naši odborníci na klasická auta udělají vše pro to, aby pro vás našli tu pravou klasiku.

Abychom vám pomohli vybrat klasický vůz Mercedes, který vám nejlépe vyhovuje, existuje rozsáhlá fotoreportáž, video, 360° fotografie a základní informace o klasickém voze každého klasika. Tímto způsobem si můžete rychle a snadno prohlédnout celý náš sklad digitálně z domova. Pokud dáváte přednost návštěvě našeho showroomu ve Waalwijku, je to samozřejmě také možné. Pokud jste našli klasický vůz Mercedes-Benz, o který máte zájem, nezávazně kontaktujte některého z našich odborníků na klasické vozy, rádi vám pomohou.

Chcete si koupit klasický vůz Mercedes-Benz na ER Classics?
Pokud máte zájem o koupi klasického vozu Mercedes, jste na správném místě. U ERclassics je kvalita vždy na prvním místě. Nabízíme proto vysoce kvalitní klasiky Mercedes-Benz, které byly často rozsáhle restaurovány. Každý prodaný vůz je zkontrolován na 125 bodech jedním z našich 20 mechaniků. Specializujeme se také na registraci a kontroly a je možná celosvětová doprava k vašim domovním dveřím.

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1
Když hledáte klasický vůz Mercedes-Benz, pomohou vám naši odborníci na klasické vozy, kteří vám poradí před nákupem, během něj i po něm. ERclassics se specializuje na nákup a prodej historických vozů od roku 2008. Kupujete svůj další klasický vůz Mercedes-Benz u evropského online prodejce klasických vozů číslo 1?

Vyměnit nebo prodat klasický vůz Mercedes?
Kromě nákupu klasických vozů nás můžete také kontaktovat pro prodej a/nebo obchodování s vaším klasickým Mercedesem. Pro více informací o prodeji a/nebo obchodování s vaším klasickým Mercedesem neváhejte kontaktovat jednoho z našich odborníků na klasická auta.