Filtr

Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný
Nastavit sestupně

Hledáte renault?

Zaregistrujte se a dáme vám vědět, až bude k dispozici

Kupujeme vaše renault!

Máte Renault a chcete prodat? Kontaktujte nás. Neustále hledáme klasické automobily, které by se k našim akcím přidaly

Kontakt

renault Aukce

Podívejte se na naše online renault klasická aukce aut. Nová aukce každé 2 týdny. Od a pro naše zákazníky.

Podívejte se na naši aukci

Váš odborník Renault
renault

Klasický vůz Renault na prodej na ER Classics

Nákup klasického vozu Renault na ER Classics
Nákup klasického Renaultu je výjimečný okamžik, se kterým vám v ER Classics rádi pomůžeme. Najdete zde vysoce kvalitní klasické vozy Renault, které byly často rozsáhle restaurovány a mají bohatou historii. Nabízíme různé modely Renault, jako je Renault 4CV, 5, 6, Juvaquatre, Alpine a NN. Ať už si koupíte klasické auto k návštěvě výstav a akcí nebo si uděláte pěkný okružní výlet, v ERclassics máme pro každého něco.

Ta pravá klasika Renault pro vás
Každý má svůj důvod ke koupi klasického vozu Renault. Ať už je vaše motivace jakákoli, naši odborníci na klasická auta jsou k dispozici online a v našem showroomu, aby vám pomohli najít váš vysněný vůz. Zajistíme, že najdete klasický Renault, který zcela splní vaše potřeby.

Máme rozsáhlé webové stránky s vlastní produktovou stránkou pro každý klasický vůz, abychom vás co nejlépe seznámili s našimi klasickými vozy. Najdete zde upravenou fotoreportáž, 360° snímky interiéru a exteriéru, video a informace o pozadí.

Pokud chcete raději navštívit náš showroom a obdivovat klasické vozy Renault, jste samozřejmě srdečně vítáni. Naši odborníci na klasická auta jsou připraveni vám nezávazně poradit.

Vysoce kvalitní veterány Renault
Na ER Classics je každý vůz kontrolován podle 125 kritérií jedním z našich vlastních specializovaných mechaniků. Námi nabízené modely Renault jsou vysoce kvalitní a často rozsáhle restaurované a vybavené rozsáhlou historií údržby.

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1
Před, během a po nákupu vašeho klasického Renaultu vám rádi pomůžeme radami a informacemi. Specializujeme se na prodej klasických vozů od roku 2008. Kupujete si další klasiku Renault v ER Classics, evropském online prodejci klasických vozů číslo 1?

Specializujeme se také na registraci a kontroly a doprava je možná až k vašim domovním dveřím.

Vyměňte nebo prodejte svůj klasický Renault
Používáte svůj Renault příliš málo nebo jste našli jiný model? Pak je také možné vyměnit nebo prodat svůj klasický vůz společnosti ER Classics. Neváhejte se obrátit na některého z našich odborníků na klasická auta.