Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciální

Alfa Romeo Giulietta SS byla vydána v novém modelu 1957 v populárním seriálu Giulietta. Současně se Sprint Zagato vydali oba modely aerodynamické body na již působivou sestavu modelů Alfa Romeo Giulietta. Alfa Romeo Sprint Speciale je známá svým vynikajícím stylem a zakřivením, zatímco Alfa Romeo Sprint Zagato je chválen svým závodním rodokmenem. 1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale použil motor Alfa Romeo 1290 cc twin cam 4. Pouze jednotky 1366 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale by byly postaveny před odchodem do důchodu v 1962. Pokud zvažujete nákup 1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, pomozte nám najít klasické auto, které si přejete.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Když hledáte koupit 1961 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, je vždy důležité ověřit, že se skutečně díváte na originál. Toho lze dosáhnout tím, že se shodují čísla motorů a podvozků s oficiálními záznamy společnosti Alfa Romeo. Budete chtít najít nejlepší auto, které si můžete dovolit v rámci svého cenového rozpětí. Obnova vozu Giulietta SS může často převažovat nad skutečnou hodnotou automobilu. Pokud hledáte úplně zrenovované auto nebo v mátovém stavu, nezapomeňte požádat o jakoukoli dokumentaci, kterou mohou mít. Pro další tipy, jako jsou tyto, ERclassics doporučuje, abyste je kontaktovali přímo.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej