Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciální

1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale by znamenalo konec výroby pro tuto řadu před uvedením Alfa Romeo Giulia Sprint Speciale. S přibližně 1366 jednotkami vyrobenými od 1957 po 1962 je Giulietta SS považována za jeden z nejexkluzivnějších klasických automobilů Alfa Romeo na současném trhu. Vybavený čtyřválcovým motorem Alfa Romeo s dvojitými vačkami s výtlakem 1290cc a dvojitými Weberovými karburátory, mohlo by toto vozidlo dosáhnout maximální rychlosti téměř 120mph.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

ER Classics by vám rádi pomohli najít 1962 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale. Jsme rádi, že vám poskytneme několik cenných tipů, abyste získali vědomé rozhodnutí. Jedním z největších tipů je zajistit, že máte potenciální nákup, který je prohlédnut na poškození. Tyto vozy jsou náchylné k rezavě a podlahy vypadají jako první, které vykazují známky opotřebení. Budete také chtít zkontrolovat poškození kolize, stejně jako jakékoli mechanické nebo elektrické problémy. Pro více informací neváhejte kontaktovat ER Classics Holland dnes.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej