Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1965 Alfa Romeo Giulia Spider

Giulia Spider byl poprvé odhalen v 1962 a byl uváděn na trh jako aktualizovaná verze Giulietta Spider. Alfa Romeo Giulia Spider bude mít motor 1.6 litru a přenos rychlosti 5. Bylo vyrobeno zhruba 9250 jednotky standardního Alfa Romeo Giulia Spider. Giulia Spider Cabrio byl také dostupný jako Veloce, se zvýšeným výkonem na 112hp. Byly vyrobeny pouze automobily 1091 Veloce. Pokud jste přemýšleli o nákupu 1965 Alfa Romeo Giulia Spider, může vás ER Classics pomoci.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

1965 Alfa Romeo Giulia Spider je náchylný k poškození poškrábáním, takže je nejlepší provést kontrolu 3rd stranou, aby bylo zajištěno, že rozumíte stavu vozu. Předchozí majitelé často dělají neobvyklé věci ve snaze získat větší výkon. Vždy věnujte pozornost prázdným konzolám nebo drátům, které nikam nechodí. Jeho normální pro Spider auta v tomto věku k úniku nějaké oleje. Nic jiného, ​​co uniká jako chladivo nebo brzdová kapalina, není normální. Když jste připraveni prozkoumat dostupné klasické vozy 1965 Alfa Romeo Giulia Spider, je zde ER Classics, která vám pomůže. Prohlédněte si jejich akcie a podívejte se na klasické vozy, které jsou v současné době ve svém showroomu.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej