Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1964 Austin-Healey 3000

V 1964 byl Austin-Healey 3000 MKIII aktualizován revidovaným pomlčkem, který zahrnoval dřevěnou fasciu panel a novou verzi motoru. Tato nová verze nabízí dvojitý karburátor SU 2 palcový tlumič, který představuje více než 148hp. Vůz byl okamžitý úspěch a 1964 Austin-Healey 3000 je i nadále jedním z nejoblíbenějších z velkých Healeys. 1964 MKIII 3000 se ukázal jako úspěšný i na závodní dráze. Ať už je to elegantní styl, který vás čerpá, nebo jen příležitost vlastnit kus britské historie automobilů, ER Classics by potěšilo, že s vámi projede vaše možnosti.

Hledáte koupit firmu Austin-Healey?

Na trhu s 1964 Austin-Healey 3000? ER Classics doporučuje první jízdu, protože může nebo nemusí splnit vaše očekávání. Mnoho lidí zjistilo, že Austin-Healey 3000 je těžší řídit, než předpokládali, především kvůli nedostatku posilovače řízení a výkonových brzd. Overdrive činí obrovský rozdíl, a proto se podívejte na Healey s touto volbou, pokud se vás týká řidičnost. Pokud jste vysoký, vnitřní prostor může být problém, mějte na paměti. Dále vám doporučujeme, abyste si koupili to nejlepší auto, které si můžete dovolit. Auto, které bylo udržováno někým, kdo opravdu záleží na tom, může být mnohem lepší investice než auto, které se může rychle stát peněžní jámou. Nezapomeňte také zkontrolovat přední odpružení. Auto, které bylo při nehodě, může mít problémy s vyrovnáním front. Pro další tipy, jako jsou tyto, ER Classics vás vítá, abyste se s nimi dnes spojili. Prohlédněte si jejich webové stránky a zobrazte aktuálně dostupné modely 1964 Austin-Healey 3000.

Austin-Healey Classic Cars na prodej