Neděle 3. července CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTEVŘENO od 12:00 do 16:00 - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1

Podívejte se na naše aktuální Mercedes Benz stock

Zobrazit sklad

Hledáte Mercedes Benz?

Zaregistrujte se s vaším e-mailadress a my vám zašleme oznámení, když je k dispozici vůz této značky

Kupujeme vaše Mercedes Benz!

Máte Mercedes Benz a chcete ho prodat? Kontaktujte nás. Neustále hledáme klasická auta, která by se přidala do naší zásoby.

Kontakt

Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1 | 1 z 375 | 59,305 510 KM | 2015 HP | XNUMX

Přednosti:

- 1 z 375 vyrobených
- zaručeno 59,305 XNUMX km
- Historie údržby známá
- Originální AMG GTS Edition 1
- Ručně vyrobený 4.0 litrový V8 Biturbo
- Včetně originálních ráfků AMG
- K dispozici zpráva NAP

Prodám vzácný Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1
Nabízíme k prodeji tento krásný a velmi vzácný Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1. Jedná se o originální Edition 1, kterých bylo vyrobeno pouze 375 kusů. Mercedes-Benz AMG GTS, který zde nabízíme, byl dodán jako nový v Nizozemsku v roce 2015 a má najeto pouze 59,305 1 kilometrů. GTS Edition 4.0 je poháněn 8litrovým motorem V510 se dvěma turby, umístěnými uprostřed bloku, aby se co nejvíce snížila prodleva turba. Přes superrychlou převodovku AMG Speedshift s dvojitou spojkou a chytrou elektronicky řízenou uzávěrkou diferenciálu posílá na zadní kola výkon nejméně 100 k. Mercedes-Benz sprintuje na 3.8 km/h za 310 sekundy a dosahuje maximální rychlosti XNUMX km/h. Pro zpomalení veškerého výkonu je vůz vybaven keramickými brzdovými kotouči AMG.

Prodám Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1 ve velmi dobrém stavu
Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1, který zde nabízíme k prodeji, má nejen skvělý výkon, ale také skvělý vzhled. Dlouhá kapota, agresivní nos a spoiler na zádi, celkový obrázek je tak akorát. Toto AMG GTS je vyvedeno v krásné barvě Idrium Silver a je osazeno sadou černých sportovních ráfků. K tomuto vozu jsou dodávány i originální ráfky AMG. Panoramatická střecha je konečným doplňkem a dělá z ní opravdový poutač.

Interiér je vybaven všemi luxusními možnostmi, na které jste od Mercedes-Benz zvyklí. Čalounění kůže Alcantara, červené prošívání a bezpečnostní pásy a karbonové akcenty dotvářejí toto AMG a dodávají vozu osobitý charakter.

Chcete si koupit Mercedes-Benz AMG GTS Edition 1?
Hledáte Mercedes-Benz AMG GTS Edition 2015 1? Zanechte své údaje prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce nebo nám zavolejte přímo na číslo +31 416 751 393. Naši prodejci vám rádi zodpoví všechny vaše dotazy nebo vám dokonce natočí osobní video z obchodu.

Pomůžeme s dopravou. V rámci Evropy nemusíte platit žádná dovozní cla. Obchodování, nákup a zásilka možná.
V některých zemích můžeme pomoci s financováním. Zeptejte se našich prodejních pracovníků.

  • Ref. č .: m1688
  • Značka: Mercedes Benz
  • Model: AMG GT S
  • Rok: 2015
  • Int. číslo: 02801