15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Motorworld Classics Bodensee 2023

může 2023

Klasická auta na prodej>

Německý motoristický svět Bodensee přitahuje ročně více než 37,000 85,000 návštěvníků, má více než 2 12 m800 výstavních ploch ve 98 výstavních halách a více než XNUMX vystavovatelů. Návštěvníci dávají tomuto gigantickému veletrhu skóre XNUMX% za „velmi dobré“ a „dobré“. Takže pro nadšence klasických automobilů se určitě vyplatí podívat se sem!

 

Na veletrhu si můžete užít leteckou show, britská klasická auta a kola, parkovou arénu a mnoho dalších památek. Letos se zde konají klasické automobilové a sportovní závody. Mnozí to považují za vrchol na veletrhu. Kromě toho si můžete také koupit klasická auta. Můžete přijít s vlastním klasickým autem, na to je dostatek parkovacích míst. Letos se tato výstava uskuteční v květnu 2023. Díky dlouhým otevíracím hodinám výstavy se můžete rozhlédnout po svém volném čase.

 

Vstupenka stojí 18 EUR za dospělou osobu za den a 29 EUR za 2 dny. Děti do 11 let včetně jsou zdarma, děti od 12 let platí 8 EUR a studenti a studenti od 18 let 16 EUR při vstupu. Náklady na parkování jsou 5 EUR. Adresa je Neue Messe 1.