27. dubna (Kings Day) SHOWROOM ZAVŘENO - 1. května (Svátek práce) SHOWROOM OTEVŘENO - neděle 5. května EXTRA OTEVŘENO (10:00-14:00)


Bart Wozniak

Jmenuji se Bart Wozniak, všestranný mechanik v ERclassics. Absolvoval jsem IT školení, po kterém jsem pracoval jako servisní specialista pro Samsung a společnost specializující se na instalaci a údržbu serverů. Když jsem se přestěhoval z Polska do Holandska, začal jsem se svým otcem pracovat u autočalouníka. Zde jsem pracoval jak na klasických autech, tak na youngtimerech.

Poté, co jsem řadu let pracoval v autočalounictví, jsem začal pracovat v E&R Classics jako všestranný mechanik.

Moje úplně první auto byl Mercedes-Benz 190 E
Mým úplně prvním autem byl Mercedes-Benz 1992 E z roku 190. Toto auto jsem používal každý den do školy a na návštěvu své přítelkyně. Po půl roce jsme s tátou vyměnili motor 1.8 litru za rychlejší 2.3 litru. Mercedes-Benz jezdil báječně a určitě s motorem 2.3 litru byl pěkný a hladký.

Moje vysněné auto je Mercedes-Benz W124 E-Class Coupe
Pokud bych si měl vybrat auto snů, byl by to Mercedes-Benz W124 E Class Coupe. Podle mě je jen málo klasik, které se spolehlivostí a komfortem vyrovnají tomuto Mercedesu-Benzu. Taky si myslím, že vypadá skvěle!

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Nejkrásnější vzpomínky spojené s autem jsou ty s mojí přítelkyní na dovolené. Užijte si pěknou prohlídku s hudbou v pozadí a vychutnávejte si slunce s otevřenými okny. Co ještě chceš?

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Líbí se mi hlavně ta rozmanitost během mého pracovního dne. Jsem někdo, kdo má rád spoustu rozmanitosti a toho mám v rámci ERclassics víc než dost. Navíc kolegové jsou velmi příjemní a atmosféra ve firmě je skvělá. Všichni spolu dobře vycházejí a jsou ochotni si pomáhat.

Práce na krásné klasice a jízda na nich je také splněným snem. Neustále jste obklopeni těmi nejkrásnějšími klasikami. Od klasického Porsche po MGB je pokryto vše.

Ach ano, a káva v kavárně je velmi chutná!