Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný


Jeroen Rood

Jmenuji se Jeroen Rood, mezinárodní prodejce a kupující v E&R Classics. Vystudoval jsem Automotive & Nautical Business Management na IVA v Driebergenu. Během studia jsem absolvoval stáž na ERclassics, které se mi tak líbilo, že jsem tam nakonec pokračoval. Rád zde pracuji již mnoho let.

Své úplně první auto jsem si koupil v ERclassics, když mi bylo 16 let. Je to bílé Volvo P1800, které jsem si koupil jako projektový vůz a repasoval s mým otcem. Restaurování klasického vozu nám trvalo 3 roky a byl jsem velmi hrdý, když byla restaurování dokončeno a konečně jsem mohl řídit klasické Volvo. Mezitím jsem s Volvem P1800 najel pěkných pár kilometrů a stále s ním pravidelně jezdím na dovolenou.

Moje oblíbené klasické auto je Maserati 3500 GT
Mým absolutním vysněným autem je Maserati 3500 GT. Tuto italskou klasiku vidím nejraději v tmavě modré barvě s červeným koženým interiérem.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Pokud bych mohl někoho povzbudit, byl by to Stig z autosalonu Top Gear. Možná mi dá nějaké tipy na cestu…

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Moje nejlepší vzpomínka na auto je smyková dráha s klasickými Porsche. Tento den jsme si udělali krásnou jízdu se všemi druhy klasik Porsche a den jsme zakončili kurzem smyku. Tohle je vzpomínka, na kterou nikdy nezapomenu!

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Na ERclassics není žádný den stejný, díky čemuž je pro mě tak zábavný a pestrý. Když jsem na cestě za nákupem klasických aut, potkávám všechny druhy automobilových nadšenců a vidím ta nejkrásnější (klasická) auta. Od anglických klasik po německé sporťáky jsem pokaždé ohromen, na jaké krásné klasiky narazím.