Červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle


Kai de Ruijter

Jmenuji se Kai de Ruijter, jsem všestranný mechanik a technický specialista ve společnosti E&R Classics. Starám se také o zahraniční kontroly a mám na starosti kontrolu nákupu. Pokud chce zákazník vyměnit nebo prodat klasický vůz, před nákupem vozu ověřím, zda klasika splňuje naše normy.

Absolvoval jsem školení 10. mechanik/technický specialista. Moje první práce byla jako mechanik v garáži specializované na restaurování italských veteránů. Tady moje láska ke klasickým autům jen rostla a pak jsem udělal krok k práci v E&R Classics. Na veteránech pracuji už asi XNUMX let.

Jaké bylo vaše první auto a jaké na něj máte vzpomínky?
Moje úplně první auto byla Alfa Romeo 75. Naprosto jsem miloval italské klasiky a řídit tuto Alfu Romeo byl splněný sen. První den, co jsem tuto klasiku začal řídit, jsem si trochu přehnaně věřil (chtěl jsem udělat dojem na přítelkyni) s tím výsledkem, že jsem si při první jízdě rozbil i zadní světlo při parkování. Bylo to skvělé auto, na které stále často myslím.

Moje vysněné auto je Ferrari 250 GTO
Moje vysněné auto je Ferrari 250 GTO. Jsem velkým fanouškem italských klasik a v mých očích je Ferrari 250 GTO nejikoničtější auto, jaké kdy bylo vyrobeno. Doufám, že jednoho dne dostanu příležitost znovu řídit toto krásné auto.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Vzhledem k tomu, že miluji známé filmy o autech, rád bych svezl Nicholase Cage. Samozřejmě zcela stylově ve známém Fordu Mustang Shelby GT500 Eleanor z filmu 'Gone in 60 seconds'. Před pár lety jsme měli na ERclassics dokonce na skladě Mustang Eleanor, jaké to bylo fantastické auto. Kromě Ferrari 250 GTO patří do mých top 10 oblíbených aut také Eleanor.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Nejlepší vzpomínky související s autem jsou četné dovolené, které jsme absolvovali v našem Peugeotu 306 Cabriolet. 5000 kilometrů se staženou kapotou, nádhera! Z nějakého důvodu se nám vždy podaří dostat na silnice, kam byste normálně měli přijet pouze s 4x4. Přesto nás věrný Peugeot nikdy nezklamal a vždy nás bezpečně dovezl domů.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Fantastickí kolegové a dobrá atmosféra ve firmě se postarají o to, aby pracovní den utekl jako voda. Navíc je opravdu radost pracovat s tak krásnými klasickými vozy. Od amerických klasik po britská klasická auta, to vše je na ERclassics. Rozsáhlá nabídka klasických vozů také zajišťuje, že nebudete nikdy zaneprázdněni stejnou prací. Každá klasika je jiná a vyžaduje jiný přístup. Líbí se mi také rozmanitost v mé práci. Jeden den jsem na místě u zákazníka ve Francii a druhý den pracuji na a Jaguar E-Typ. Žádný den není stejný!