30. května (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - neděle 2. června CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)


Lars van Dongen

Jmenuji se Lars van Dongen, kupující a prodejce v rámci E&R Classics. Vystudoval jsem retail management na Florijn College v Bredě. Toto studium trvalo 4 roky, během kterých jsem během studia hodně přicházel do styku s auty a klasickými vozy. Hned po studiích jsem začal pracovat pro společnost, která prodávala moderní auta, motocykly a pár klasických aut. Tam jsem zjistil, že prodej klasiky je moje vášeň a nyní pracuji v E&R Classics dlouhou dobu jako nákupčí a mezinárodní prodejce.

Moje první auto byl vínově červený Opel Corsa A. Když jsem si ho koupil, bylo mi 18 a byl jsem s ním velmi spokojený. Moje vysněné auto je Corvette C1 z roku 1960. To bylo také první klasické auto, které jsem řídil. Byla dvoubarevná světle modrá s bílou Corvette C1. Jaký to byl fantastický zážitek. Miloval jsem jízdu v této Corvette C1, a proto vždy zůstane mým oblíbeným klasickým vozem! Navíc si myslím, že a Jaguar E-Type S1 3.8 kabriolet je jedním z nejsvůdnějších vozů všech dob.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
V minulosti jsem byl schopen předat velmi speciální klasické Ferrari zaměstnanci jedné společnosti, který je obdržel za svůj výkon a nasazení. Za tímto účelem jsme jeli s Ferrari do Německa v den vyhlášení výkonových cen této společnosti. Tohle je vzpomínka, na kterou nikdy nezapomenu a budu si ji pamatovat.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Myslím, že je skvělé, že mohu pracovat s tak fantastickými klasickými vozy, mladými časoměřiči a sportovními vozy. Ale co je ještě zábavnější, je to, že se setkávám s lidmi, kteří jsou také blázni do klasických aut a sportovních aut a všichni mají zábavné a zajímavé příběhy. Tito klienti různých národností udržují moji práci zde různorodou a zajímavou.