Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný


Lian Balemansová

Jmenuji se Lian Balemans, zodpovídám za dopravu k zákazníkovi a od zákazníka. Když se prodávají klasická auta, jsem to já, kdo jede k zákazníkovi, abych mu dodal jeho vysněné auto. Sbírám je také od zákazníků při nákupu klasických aut a youngtimerů.

Vystudoval jsem zahradnickou školu, poté jsem pracoval v oboru ve firmě specializované na mraženou zeleninu. Poté jsem dlouhou dobu dohlížel na akce v půjčovně atrakcí.

Moje první auto byl Datsun 100
Moje úplně první auto byl Datsun 100 v červené barvě. Miloval jsem toto auto a naprosto jsem miloval barevné schéma. Datsun 100 mě vzal všude a nikdy mě nezklamal. Bylo to skvělé auto!

Moje vysněné auto je Mercedes-Benz 450 SL
Mým absolutním vysněným vozem je Mercedes-Benz 450 SL. Každopádně preferuji klasické modely Mercedes-Benz a myslím, že 450 SL je nejlepší na řízení a má nejlepší vzhled.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Moje vnoučata Benja a Lowen samozřejmě! Úplně miluji tyhle mrňata a každou jízdu z toho děláme společnou párty.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Moje nejlepší vzpomínka na auto je prohlídka Mercedes-Benz CLS. Síla tohoto sportovního vozu udělala takový dojem, že na tento okamžik nikdy nezapomenu. Kromě toho jsem jezdil na mnoha klasikách na ERclassics. Od a Jaguar E-Type na Austin Healey nebo Mercedes-Benz Pagoda. Každé klasické auto má své kouzlo a jízdní vlastnosti. Díky tomu je řízení klasického vozu tak zábavné.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Nejlepší částí pracovního dne v E&R Classics je dodání klasického vozu zákazníkovi. Není nic lepšího než široký úsměv na tváři spokojeného zákazníka. Pokud tato osoba také zanechá pozitivní recenzi, vím, že jsem svou práci udělal dobře. Také navštěvuji ta nejzvláštnější místa. Podařilo se mi například dodat krásné Porsche 356 na španělský ostrov a nedávno a Jaguar MK2 v Itálii. Setkáte se s těmi nejzvláštnějšími lidmi, z nichž každý má svůj vlastní příběh a vášeň pro veterány. Každý porod je pro mě výjimečný okamžik.