30. května (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - neděle 2. června CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)


Marjolein Praag

Jmenuji se Marjolein Praag, všestranná zaměstnankyně společnosti E&R Classics. Vystudoval jsem hotelový a eventový management na Tio University of Applied Sciences v Eindhovenu.

Moje úplně první auto bylo Mini Clubman 2009 1.6. Mám na to skvělé vzpomínky, protože to pro mě znamenalo skutečnou svobodu. Mohl jsem jít, kam jsem chtěl. Částečně díky tomuto Mini jsem objevil svou lásku a vášeň pro auta a oldtimery. Jsem rád na cestách a čím déle jízda trvá, tím víc mě baví.

Moje vysněné auto je Ford Mustang, nejlépe Shelby GT500. Také naprosto miluji Volkswagen Beetle. Když svítí slunce, není nic lepšího než jízda v Beetle Cabriolet a užívání si venku při turné.

Kromě své funkce všestranného zaměstnance se věnuji různým aktivitám pro keveruitje.nl a buggyrally.nl.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
To by pro mě byl rozhodně Michael Jackson. Jeho talent v kombinaci s jeho snahou o dokonalost v jeho hudbě a výkonech považuji za velmi působivé. Pokud se mnou vepředu sedí Michael Jackson, vzadu se mnou určitě může sedět Jochem Myjer (nizozemský komik). Opravdu si myslím, že je to úplně nejlepší komik a dokonce jsem ho potkal v jedné hvězdné restauraci, kde jsem tehdy pracoval. Jeho osobnost a chování opravdu rozveselí každého. Je tak pozitivní, vtipný a navíc úplně sám sebou.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Vždy mám rád vzpomínky související s autem, protože miluji řízení. Jízda v klasických autech, youngtimerech nebo moderních autech dává pocit svobody a zavede vás do nových destinací. Pokud mám zmínit velmi pěknou vzpomínku, je to jízda se všemi různými klasickými vozy od E&R Classics. Všechna (klasická) auta mají své kouzlo a proto mě to tak baví.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Mám to štěstí, že mohu řídit (téměř) všechna auta a klasická auta, která jsou na E&R Classics k vidění. Hodně cestuji, navštěvuji mnoho různých míst a potkávám nejrůznější automobilové nadšence. Rozmanitost a pocit svobody během pracovního dne z toho pro mě dělá perfektní práci.