30. května (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - neděle 2. června CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)


Stefan vd Hoven

Jmenuji se Stefan van den Hoven a jsem detailer v E&R Classics. Mám plné ruce práce s čištěním a leštěním nově příchozích klasických vozů a prodaných vozů. Než se klasické vozy vyfotí nebo pošlou spokojenému zákazníkovi, ujistím se, že vypadají skvěle.

Absolvoval jsem kurz automobilového inženýrství a pracoval jako mechanik pro různé automobilky. Během své práce mechanika jsem zjistil, že mě více uspokojuje detailování (klasických) aut a mohl jsem z toho udělat svou práci v ERclassics.

Moje úplně první auto byl Renault Clio z roku 2005. Bylo to pěkné startovací auto, které mi dalo hodně svobody. Jakmile jsem získal řidičský průkaz, mohl jsem jet, kam jsem chtěl.

Moje vysněné auto je klasické Porsche 911
Mým absolutním vysněným autem je klasické Porsche 911 v barvě Miami Blue. Vždy jsem měl zálibu v klasických Porsche a pokaždé, když se na ERclassics dostanu k detailu Porsche, jsem pro něj extra nadšený.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Moje nejlepší vzpomínka na auto je, že jsem jednou vyhrál soutěž a směl jsem jet v klasickém Ferrari. Nikdy nezapomenu na zvuk Ferrari v kombinaci s rychlostí.

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Zejména díky rozmanitosti během mého pracovního dne je pro mě práce v ERclassics tak zábavná. Vždy je pro mě výzvou udělat klasické auto nebo youngtimer co nejhezčí. Jednoho dne pracuji na motorovém prostoru a Jaguar E-Type a další leštím Volkswagen Beetle Cabriolet. Každá klasika potřebuje jiný přístup a díky tomu je moje práce tak zábavná a pestrá.