Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný


Vincent Praag

Jmenuji se Vincent Praag a pracuji v oddělení nákupu a prodeje v rámci E&R Classics. Po střední škole jsem šel do TIO Eindhoven, kde jsem absolvoval kurz Commercial Business Management. Toto studium jsem dokončil za 1 rok místo 3 let. Nemohl jsem se dočkat, až vyrazím mezi všechna krásná klasická auta!

Moje první auto byla Alfa Romeo Mito. Tohle auto na mě čekalo déle, než jsem ho řídil. Bylo to moc pěkné první auto, ale po 3 měsících mě zase začalo svědit a šel jsem hledat něco jiného.

Moje vysněné auto je klasické Ferrari. Mám drahý vkus... Síla a zvuk Ferrari v kombinaci se vzhledem z něj dělají moje auto snů.

Předpokládejme, že jste museli někoho odvézt. Kdo by to byl a proč?
Svezl bych Maxe Verstappena, možná mi dá nějaké lekce řízení. V roce 2021 se Max stal poprvé mistrem světa a jakým způsobem! V posledním kole předjel Hamiltona, skvělé (pro fanoušky Maxe)! Sám jsem velkým fanouškem Formule 1, to je důvod, proč jsem si ho vybral.

Jaká je vaše nejlepší vzpomínka na auto?
Pro mě je nejzvláštnější vzpomínka, že jsem prodal Porsche 356 velmi milé dámě na španělském ostrově. Kontaktoval jsem ji telefonicky a požádala o další informace o našem rozsáhle zrestaurovaném Porsche 356. Po několika rozhovorech naznačila, že se jí toto klasické Porsche ve své garáži opravdu líbí.

Po nezbytném průzkumu v souvislosti s dopravou na tento španělský ostrov se nám to podařilo. Krásné Porsche 356 je nyní doma s krásnou osobou!

Proč je pro vás pracovní den v E&R Classics tak zábavný?
Rád chodím každý den do práce. Osobně se mi moc líbí variace, kterou zažíváte každý den. Například ráno nevím, jaké klasické vozy mi nabídnou nebo jaké klasické auto se dnes prodává. Baví mě především kontakt se zákazníky a všichni jsou to automobiloví nadšenci, kteří sdílejí stejnou vášeň pro staromilce. Navíc si myslím, že náš tým je špičkový tým. Všichni tvrdě pracují a baví se a to vytváří dobrou atmosféru!