NL EN US DE FR PL CZ ES SE HU RO SK JP AE

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 773 681 763

Červenec 21 (Belgický národní den) SHOWROOM ZAVŘENO - červenec a srpen OPEN jako obvykle

Wim Hakkesteegt

Wim Hakkesteegt (rok narození: 1962) mechanik.

Já a moji manželka používali křížové kříže. Pro tento sport jsme měli jasně žlutý Ford Transit, kde jsem šel a žena byla v postranním voze. Milovali jsme to, zejména abychom mohli společně něco udělat. To je to, co jsme udělali již řadu let. Vlastně jsme nikdy neměli vlastní auto, protože to nebylo nutné. Vše bylo pro nás dostupné na kole. Když jsme měli auta, použili jsme je čistě pro náš sport.

Studoval jsem elektroniku pro 4 let na LTS Gorinchem. Začala jsem pracovat hned po škole, ale po 2 měsících jsem zjistil, že elektřina není pro mě nic. Poté jsem přepracoval startéry a dynamo pro roky 4. Po těchto 4 letech jsem pracoval pro obchod s motocykly za roky 17.5. Udělal jsem tady v podstatě všechno. Pracoval jsem v dílně, v obchodě s motory a prodával jsem motocyklové oblečení. Moje vášeň je revize motorů.

Moje auto snů je černá MGA. Myslím, že je důležité, aby auto bylo elegantně postaveno, takže barva pro mě moc nezáleží. Raději dávám přednost tomu, aby viděl žlutou, červenou nebo zelenou MGA, která je hezky postavená, než nečistě dokončená černá MGA.