15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Retro klasika Stuttgart 2019

7 na 10 březen 2019

Klasická auta na prodej>

Retro Classics Stuttgart je veletrh pro všechny milovníky klasických automobilů. Tento veletrh se jasně prokázal jako centrální místo setkání pro klasický automobilový průmysl v jižním Německu a přitahuje tisíce návštěvníků. V mnoha sálech veletrhu ve Stuttgartu budou návštěvníkům prezentovány všechny ročníky. Tento rok se bude konat od 7 po 10 March 2019.

 

K dispozici jsou speciální přehlídky a všechny druhy dalších programů, které vám poskytnou nezapomenutelný den. Každý den se koná asi 10 představení nebo jiných působivých prezentací, takže určitě stojí za návštěvu. Vstupné pro dospělé na jeden den je 18 € a 28 € na 2 dny. Pro děti ve věku od 13 do 6 let je to 15 EUR. Otevírací doba je také velmi rozsáhlá a nabízí vám dostatek času na to, abyste se mohli potichu procházet a užít si mnoho působivých akcí.

 

Máte zájem a chtěli byste přijít s vlastním klasickým autem? Které mohou! Auto můžete zaparkovat na nové Messepiazza West, která se nachází těsně před vchodem na západ, za 7 EUR. Pro vaše každodenní auto není k dispozici méně než 8,200 15,000 parkovacích míst, ale pokud budou také využity letiště, bude to 1 XNUMX. Adresa je Messepiazza XNUMX ve Stuttgartu.