30. května (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - neděle 2. června CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)

Prodáváte své klasické auto?

Prodej, nákup a zásilka klasických automobilů

Chcete prodat své klasické auto nebo oldtimer, ale nechcete jednat s cizími lidmi na dosah ruky, příchozími telefonními hovory, diváky, ale bez kupujících a jen s potížemi obecně. Nebo jste možná ještě neměli štěstí, když jste prodali své klasické auto. E & R Classics poskytuje řešení, pokud jde o prodej vašeho klasického vozu. Specializujeme se na nákup, prodej a zasílání oldtimerů a klasických automobilů.

Smlouva o přepravě

PROSÍM VYPLŇTE FORMULÁŘ NÁVOD K NABÍDCE VÁŠHO AUTA.

0031 641 269 957

Specifikace kontaktu

Specifikace vozu

* Povinné pole

Nákup klasického auta

Vzhledem k našemu rychle se měnícímu inventáři neustále hledáme zajímavá klasická auta ke koupi. Pokud máte zájem nabídnout své klasické auto nebo kolekci klasických automobilů, vyplňte tento formulář. Vždy vás budeme kontaktovat zpět.

Prodej zásilky vašeho klasického auta je naprosto ZDARMA!

Prodáme vaše klasické auto za vás. Neplatíte žádné poplatky! Pohodlí a výhody:

 1. Volný prostor ve vaší garáži / skladování.
 2. Vaše klasické auto bude v našem showroomu bezpečně a sucho skladováno.
 3. Jediné, co musíte udělat, je přivést vaše auto k nám, žádné další potíže. Případně můžeme také vyzvednout auto u vás za poplatek.
 4. Obchodujete s oficiálně certifikovanou společností (RDW).
 5. Váš vůz bude nabízen na trhu profesionálním způsobem klasickými nadšenci automobilů.
 6. Kupující mohou na svém klasickém autě prodat své auto na E & R Classics. Zkušenosti ukazují, že mnoho zákazníků je ochotno se svým vozem obchodovat, což je ve většině případů pro jednotlivce poměrně obtížné. Tato možnost zvyšuje o 60% šance, že vaše klasické auto bude prodáno. 
 7. O administrativní proces a finanční vypořádání se společnost E & R Classics správně stará.
 8. A co je nejdůležitější, budete těžit z naší rozsáhlé sítě mezinárodních obchodních vztahů a reklam online i v časopisech po celé Evropě.

Proč bych prodával své auto prostřednictvím E & R Classics místo toho, abych ho prodával sám?

Každé klasické auto je jedinečné. My jako specialisté přesně víme, jak nabídnout vaše auto, a co je ještě důležitější, komu. Může se stát, že vaše auto ve vaší zemi není tak populární, ale je ještě populárnější v zahraničí. Víme o tom všechno díky našim mnohaletým zkušenostem obchodníka s klasickými auty. Je dobře známo, že prodejní cyklus klasického automobilu může být dlouhý. Nemusíte si dělat starosti s reklamou, prodejem, komunikací s možnými kupujícími, schůzkami a mrzutostí prázdných slibů potenciálních kupců, o všechno se postaráme! Staráme se také o finanční vypořádání a vyřizování licencí, a to bez nákladů. Prodejem vašeho klasického vozu prostřednictvím E & R Classics je 90% šance, že vaše auto bude prodáno do 9 měsíců.

Jak to funguje?

 1. Uveďte své auto v čistém a leštěném stavu do našeho showroomu v Waalwijku. Případně můžeme také vyzvednout auto u vás a nechat jej vyčistit a leštět profesionálním mycím prostředkem (náklady jsou na vaše náklady). Do vozu zahrňte také historické dokumenty.
 2. Náš odborník kontroluje vůz a spolu s vámi určíme hodnotu.
 3. Když se obě strany dohodnou, uzavře se smlouva. Máte na výběr, abyste s sebou vzali dokumenty automobilu nebo je nechte u nás, kde budou uloženy v bezpečí. Samozřejmě, že jste majitelem auta.
 4. Vaše auto bude fotografováno a inzerováno na našich internetových stránkách. Vytváříme také prodejní plán pro vaše auto a propagujeme vaše auto prostřednictvím reklam a webových stránek doma iv zahraničí.
 5. Při prodeji auta bude dohodnutá částka převedena na váš bankovní účet.
 6. Připravujeme veškeré doklady pro nového majitele vozu, dopravíme vozidlo, pokud chceme, a zasíláme vám upozornění poštou.

Existují nějaké náklady prodejem mého vozu prostřednictvím zásilky?

NE, neexistují žádné další náklady. Zůstanete vlastníkem automobilu, dokud nebude vozidlo prodáno. Během zásilky by auto mělo být pojištěno vámi. Je-li to možné, jste odpovědní za veškeré náklady na opravu vozidla (např. Prázdnou baterii) a / nebo obnovení osvědčení APK / MOT během zásilky. Opravy se provádějí pouze s vaším svolením.

Jaké jsou výdělky E & R Classics?

Inzerujeme vaše auto na částku vyšší, než je dohodnutá cena zásilky, abychom pokryli náklady, jako je nájem našeho showroomu, osobní náklady atd. Je to tak snadné!

Vyplňte prosím tento formulář, vždy vás budeme kontaktovat.
V závislosti na vaší nabídce a cenách bychom se mohli rozhodnout koupit si auto
nebo navrhnout, aby vaše auto v zásilce prodalo za vás.
Zavolejte nám, pokud máte nějaké dotazy: + 31 416 751393