15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Veterama Mannheim 2022

říjen 2022

Klasická auta na prodej>

Ve Veteramě Mannheim je více než 4000 vystavovatelů z celé Evropy, kteří představují přibližně 500 automobilů a 4000 jednostopých vozidel. Díky tomu je Veterama Mannheim největším trhem s klasickými vozy v Evropě. Na veletrhu se nachází přibližně 15,000 260,000 m² haly a 2022 XNUMX m² venkovního prostoru. Tato výstava klasických automobilů nabízí kompletní sortiment pro milovníky klasických automobilů, jako jsou motocykly, automobily a traktory. Kromě výše zmíněných vozidel existují také mladé časovače za přijatelné ceny, ať už se jedná o motocykl nebo auto. Ve Veterama Mannheim je nabízena celá řada mladých a klasických automobilů. Akce se koná v říjnu XNUMX.

 

Kromě dílů a vozidel, které nabízí více než 3000 stánků, se zde můžete setkat také s lidmi. Existuje mnoho zemí, které vzájemně jednají, jako je Nizozemsko, Lotyšsko, Anglie, Itálie, Francie, Finsko, Polsko nebo Švédsko, dokud není cena pro obě strany správná. Každý nadšenec nebo sběratel klasických automobilů najde ve Veterama Mannheim to správné vozidlo nebo část.

 

Výstava má dlouhou otevírací dobu, takže se můžete rozhlížet. Vstupné stojí 15 € pro dospělé a pro děti do 15 let je zdarma. Náklady na parkování jsou 5 EUR. Adresa je Ilvesheimer Str. 26, 68526 Ladenburg, Německo.