15. srpna (předpoklad) SHOWROOM ZAVŘEN - červenec a srpen OTEVŘENO jako obvykle

Veterama Mannheim 2023

říjen 2023

Klasická auta na prodej>

Ve Veterama Mannheim je více než 4000 vystavovatelů z celé Evropy, kteří představují přibližně 500 automobilů a 4000 jednostopých vozidel. Díky tomu je Veterama Mannheim největším trhem s klasickými vozy v Evropě. Výstava je velmi velká, konkrétně kolem 15,000 260,000 m² haly a 2023 XNUMX m² vnějšího prostoru. Tato výstava klasických automobilů nabízí kompletní sortiment pro milovníky klasických automobilů, jako jsou motocykly, automobily a traktory. K dispozici jsou také mladé časovače, motorky a auta za přijatelné ceny. Ve Veterama Mannheim je nabízena celá řada mladých a klasických automobilů. Akce se koná v říjnu XNUMX.

 

Můžete zde také potkat lidi, kromě dílů a vozidel, které nabízí více než 3000 stánků. Země jako Nizozemsko, Lotyšsko, Anglie, Itálie, Francie, Finsko, Polsko nebo Švédsko vzájemně jednají, dokud není cena pro obě strany správná. Každý nadšenec nebo sběratel klasických automobilů zde najde širokou škálu vozidel a dílů.

 

Výstava nabízí rozsáhlou otevírací dobu, díky které se můžete rozhlížet. Za vstupenku zaplatíte 15 € pro dospělé a děti do 15 let zdarma. Náklady na parkování jsou 5 EUR. Adresa je Ilvesheimer Str. 26, 68526 Ladenburg, Německo.