Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1957 Alfa Romeo Giulietta Spider

První Alfa Romeo Giulietta Spider by měla premiéru v roce 1955 a ve výrobě by zůstala až do příchodu Duetto v roce 1966. Otevřená dvoumístná Giulietta Spider, stejně jako její protějšky Berlina a Sprint, by založila značku Alfa Romeo, zejména v USA. Modely Alfa Romeo Giulietta Spider z rané éry jsou známé jako série 2, zatímco novější modely jako série 750. Pokud uvažujete o koupi modelu Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 101, podívejte se na inventář ER Classics!

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Alfa Romeo Giulietta Spider používá motor se dvěma hlavami o objemu 1290 cm3 a jediným karburátorem. Edice Veloce nabízejí variantu se dvěma karburátory. Rust je problémem u všech raných automobilů Alfa Romeo, proto zkontrolujte, zda nedošlo k aktuálnímu poškození rzí, ale také na oblasti, které mohly být v minulosti opraveny. Trh kvalitních modelů Alfa Romeo Giulietta Spider je docela konkurenční. Pokud uvažujete o koupi restaurátorského projektu Giulietta Spider, nezapomeňte vypočítat náklady, protože některé součásti a komponenty mohou být drahé a obtížné je najít. Stejně jako u všech klasik, i ER Classics vždy vybízí kupující k inspekci třetí stranou. Získáte tak nejen představu o celkovém stavu vozu, ale také o tom, zda je či není původní. Další tipy, jako jsou tyto, se s námi spojí ještě dnes!

Alfa Romeo Classic Cars na prodej