Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1958 Alfa Romeo Giulietta Spider

Alfas první monokokový design, motor 1900 cc inline-4 by přinesl tolik energie jako přeplňované 1750 cc závodní motory raných 30. Tento impozantní motor byl propuštěn v 1954 pro uvedení Alfa Romeo Giulietta. Debutovaný v modelech Berlina, Sedan a Sprint Coupe na motoristickém veletrhu v Turíně 1954, Giulietta by mohla být nejvyšší 100 mph. Na 1955 bude spuštěn Pininfarina navržený Alfa Romeo Giulietta Spider. 1958 Alfa Romeo Giulietta Spider je vynikající klasické auto a je požadováno mnoha sběrateli.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Při nákupu Alfa Romeo Giulietta Spider je důležité rozlišovat mezi standardní Giulietta Spider a Spider Veloce. I když jsou velmi podobné, vydání s dvojitým karburátorem Veloce bylo podstatně rychlejší a dnes je vzácnější. Bylo vyrobeno pouze 2796 jednotek Giulietta Spider Veloce. Ať už hledáte standardní model, nebo dáváte přednost edici Veloce, je vždy nutné, aby každý potenciální nákup byl ověřen odborníkem. Společnost ER Classics vás vítá při procházení jejich webových stránek, kde se dozvíte více o Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1958.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej