Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1959 Alfa Romeo Giulietta

1959 Alfa Romeo Giulietta označil novou verzi Giulietty, která debutovala v 1954. Tato nová verze byla odhalena veřejnosti na autosalonu ve Frankfurtu a představovala několik změn; Přeřazení palivové nádrže, předefinovaný nos, zapuštěná světla, nové světlomety a revidované přední mřížky. Auto bylo mnohem více organizované uvnitř. Zatímco předchozí modely Giulietta byly součástí řady 750 a 753, tyto nové modely byly označeny jako řada 101. Bylo několik stylů Giulietty; Bertone-navržený a postavený Sprint, otevřený 2-sedátko Spider a 4-dveře Berlina TI.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Pokud zvažujete nákup Alfa Romeo Giulietta, je několik kroků, které byste měli vzít v úvahu. Je vždy v nejlepším zájmu najít nejucelenější příklad, který můžete pro svůj rozpočet. Zůstaňte pryč od rezavých automobilů a snažte se najít auta, které jsou co nejdůkladnější. Vždy se zeptáte, zda má prodávající dokumentaci týkající se údržby a historie servisu. To jsou jen pár tipů, které se ER Classics dozvěděly o svých dlouholetých zkušenostech. Chcete-li se dozvědět více o 1959 Alfa Romeo Giulietta, neváhejte procházet tuto webovou stránku.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej