Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1960 Alfa Romeo Giulietta Spider

Linka Alfa Romeo Giulietta byla vyrobena od 1954 do 1965 a byla poprvé zahájena na 1954 Turín Motor Show. Přibližně jednotky 132000 byly vyrobeny v továrně v Miláně v Itálii. Díky tělu sedadla 2 s otevřeným víkem se Alfa Romeo Giulietta Spider stává jedním z nejrozšířenějších vozů značky Alfa Romeo. S válcovým motorem 1290cc 4 byl model Giulietta Spider nabízen pouze ve standardním měřítku, dokud nebudou k dispozici verze s dvojitou karburátorem 1956 Veloce. Giulietta Spider by pokračoval přes 1965.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Snad nejdůležitější tip, který si musíte pamatovat při koupi modelu Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1960, vždy zajistěte, aby inspekci třetí strany provedl kvalifikovaný odborník. Budete chtít zajistit, aby model, který si vyberete, byl co nejoriginálnější a nejautentičtější. Utrácet peníze za něco, co považujete za model Alfa Romeo Giulietta Spider Veloce z roku 3, jen když se dozvíte, že jde o falešný, může být velmi nákladná chyba. Porovnejte čísla motoru a podvozku se záznamy Alfa Romeo. Chcete-li prozkoumat 1960 automobilů Alfa Romeo Giulietta Spider, která jsou v současné době k dispozici v našem autosalonu, můžete procházet náš online inventář.