Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1960 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciální

Jednou z nejzajímavějších vlastností modelu Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale je jeho aerodynamika. 1960 Alfa Romeo Giulietta SS má koeficient odporu pouze 0.29, který je velmi nízký. Při svém debutu na autosalonu 1957 v Turíně tento Coupe nabídl zakřivení, které zaujalo srdce fanoušků sportovních vozů. Jednotky 1366 Alfa Romeo Giulietta SS byly postaveny mezi 1957 a 1962. Nákup 1960 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale je super vzrušující! Kontaktujte společnost ER Classics a dozvíte se více.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Podlahové desky 1960 Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale jsou proslulé tím, že poškozují hrdzu. Zatímco nějaká rzi vás nemusí zabránit v nákupu a obnově SS, vždy byste se měli pokoušet najít správné vozidlo ve vašem cenovém rozpětí. Pokud hledáte mátový stav Alfa Romeo Giulietta Sprint Speciale, nemělo by dojít k poškození rezivěním. Prohlédněte si online inventář ER Classics, kde si můžete prohlédnout klasické vozy Alfa Romeo, které mají v současné době skladem.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej