NL EN US DE FR ES PT IT SE DK PL CZ SK HU RO GR JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1961 Alfa Romeo Giulietta Spider

Ačkoli Giulietta dorazila do 1952 jako Berlina Sedan a Sprint Coupe, Spider by do 1955u nepřišel. Později v 1956 se objeví i Giulietta Spider Veloce. V sérii 1959 se série Alfa Romeo Giulietta dostane stylové změny. Kolový rozchod pavouka by měl růst 2 palců. Giulietta Spider by také viděla víc kulatých křídel, nových světlometů a vodorovných pruhů na přední mřížce. Počínaje 1960 bude Alfa Romeo Giulietta Spider nabízen s odnímatelnou tvrdou špičkou.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Mnoho sběratelů klasických automobilů věří, že vydání Alfa Romeo Giulietta Spider Veloce z roku 1961 je nejlepší způsob, jak zažít skutečný zážitek z Alfa Romeo. Toto je samozřejmě osobní preference, Alfa Romeo Giulietta Spider z roku 1961 ve standardní melodii je stejně působivá a krásná. Ať už hledáte projekt restaurování Giulietta Spider nebo model autosalonu, ER Classics se těší, že vám pomůže najít klasickou Alfa Romeo, po které toužíte. Nezapomeňte procházet jejich online inventář a zobrazit klasické modely Alfa Romeo, které jsou aktuálně k dispozici.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej