NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1962 Alfa Romeo Giulietta

Společnost Alfa Romeo Giulietta byla prvními vozy po druhé světové válce, která připomínala automobilům inspirovaným závodními vozy, o kterých se Alfa stala známou. Produkované prostřednictvím 1965, Giulietta byla nabízena ve třech různých stylech: Berlina Sedan, Sprint Coupe a Spider Cabrio. Produkce Giulietta bude pokračovat přes 1965 předtím, než bude nahrazena Alfa Romeo Giulia.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

1962 Alfa Romeo Giulietta použil motor Alfa Romeo twin-cam straight-4 1290 cc. Pro zájemce o nákup Alfa Romeo Giulietta je třeba mít na paměti několik věcí. Tyto italské vozy z vozů 1960 mohou být vystaveny hnilobě a určité části mohou být drahé pro reprodukci. Je důležité najít nejlepší auto, které můžete v rámci svého rozpočtu. Stejně jako u všech klasických automobilů může inspekce strany 3rd ušetřit spoustu peněz z dlouhodobého hlediska. Pro další tipy na 1962 Alfa Romeo Giulietta neváhejte kontaktovat ER Classics dnes. Ze stodoly se objeví klasické klasické vozy, ER Classics ve Waalwijku Holland má vše. Neváhejte a prohlédněte si on-line inventář a neváhejte a kontaktujte je s jakýmikoli otázkami, které můžete mít.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej