NL EN US DE FR PL CZ ES PT IT SE HU GR RO SK JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
+42 (0) 776 606 374

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1963 Alfa Romeo Giulia Spider

Alfa Romeo Giulia bude debutovat v červnu 1962 s vydáním Alfa Romeo Giulia TI Berlina. Mělo více místa a bylo často nazýváno salónek 3 boxu s nebývalým stylem. Model 1963 Alfa Romeo Giulia Spider byl první, který byl vybaven převodovkou 5 a převodovkou s těmito zónami. Poháněný motorem 1570cc s výkonem 92, první model k debutu byl sedan. Další varianty by pokračovaly pod názvem Giulia TI. Také během 1962 byl představen model Giulia TZ, který byl zaměřen na motorsport. 1963 by viděla vydání Giulia TI Super, z níž byly postaveny pouze jednotky 500. Přemýšlejte o koupi 1963 Alfa Romeo Giulia Spider Cabrio? Přišel jste na správném místě, abyste se dozvěděli více o tomto klasickém Alfa Romeo!

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Když jste připraveni koupit 1963 Alfa Romeo Giulia Spider, je důležité pochopit model, který se díváte na to, zda je jeho standardní Giulia TI nebo jedna z Super edic. To může být trochu matoucí pro ty, kteří nemusí být příliš obeznámeni s terminologií. Nejbezpečnější způsob, jak zjistit, na jakém modelu se podíváte, je srovnání čísel motoru a podvozku s rekordy Alfa Romeo. Stejně jako u všech klasických vozů Alfa Romeo je 1963 Alfa Romeo Giulia Spider náchylný k rezivění. Vždy se ujistěte, že máte důkladný pohled na podložky, stejně jako na celkový stav těla. Pokud má prodávající dokumentaci týkající se historie nebo údržby, může to být užitečné pro pochopení stavu vozidla. Když jste připraveni prozkoumat vozy 1963 Alfa Romeo Giulia Spider, které jsou v současné době k dispozici v ER Classics Waalwijk, neváhejte a prohlédněte online inventář.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej