Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1963 Alfa Romeo Giulietta

Společnost Alfa Romeo Giulietta, poprvé představená v 1954, získala označení série 750. Během 1959 byl oznámen model série 101. 1963 Alfa Romeo Giulietta je považován za součást modelů řady 2nd Giulietta 101. Pokud jste přemýšleli o nákupu 1963 Alfa Romeo Giulietta, je důležité si uvědomit, že mnoho částí řady 750 a 101 není zaměnitelné. Nejlepší způsob, jak ověřit jakékoliv auto, které zvažujete koupit, je ověřit model podvozkem a čísly motoru.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Další tip pro ověření případného nákupu je požádat o veškerou dokumentaci týkající se historie a údržby. Zatímco vozům s velkým poškozením hrdze je třeba se vyvarovat, ty, které mají minimální poškození koroze nebo které byly obnoveny, jsou skvělé nákupy. Více tipů na 1963 Alfa Romeo Giulietta vám v ER Classics doporučujeme procházet našimi webovými stránkami a prohlédnout si náš inventář a podívat se na klasické vozy Alfa Romeo, které jsou v současné době v našem showroomu.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej