Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1964 Alfa Romeo Giulia Spider

V modelu 1962 by italský výrobce automobilů aktualizoval svůj Giulietta Spider a nazval by ho Giulia. Pro ty, kteří jsou noví, kteří se sbírají na Alfa Romeo, můžete snadno rozlišovat Giulia Spider od Giulietta Spider u hrotu kapuce v Giulia. 1964 Alfa Romeo Giulia Spider přináší nejvyšší cenu v nejlepším stavu. Většina lidí, kteří přemýšlejí o nákupu modelu 1964 Alfa Romeo Giulia Spider, přijme opravný vůz, protože tyto klasické vozy jsou starší než 60.

Hledáte-li koupit klasický Alfa Romeo?

Při nákupu modelu Alfa Romeo Giulia Spider z roku 1964 byste měli vždy hledat rez. Zatímco mechanicky je Giulia Spider oprava poměrně snadná, karoserie těchto vozů mohou být tak zrezivělá, že není dostatečně ekonomická na opravu. Modely Spider obvykle rezají kolem oblouků blatníků, kolébkových panelů a podlahových krytů. Toto je jen několik tipů pro Giulia, které se ER Classics za ta léta naučily. Až budete připraveni prozkoumat dostupné vozy Alfa Romeo Giulia Spider z roku 1964, neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Alfa Romeo Classic Cars na prodej