Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku

Bouwjaren1954 Jaguar XK120 Roadster

1954 Jaguar XK120 Roadster byl populární mezi kupujícími. Nabízí lehké plátěné plátno a odnímatelné boční obrazovky, které by mohly být uloženy mimo dosah sedadel. Přední sklo by mohlo být odstraněno nebo by mohlo dojít k namontování aerosrňů. Konstrukce ve stylu závodních vozů, spojená s uznávanými závodními úspěchy značky Jaguars během této doby, učinila Roadster nejoblíbenějším z řady XK120. Během výroby vydala společnost Jaguar jednotky 12078 XK120. Když se podíváte na obrázky 1954 Jaguar Roadster nebo je vidíte osobně, je snadné pochopit, proč tolik fanatiků značky Jaguar stále miluje toto auto.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

1954 Jaguar XK120 Roadster je jedním z nejoblíbenějších klasických vozů mezi nadšenci Jaguar. Zde je několik tipů, které je třeba zvážit. Za prvé, ujistěte se, že provedete náležitý výzkum, abyste si ověřili originálnost každého vozu, který zvažujete. Zahrnuje inspekci strany 3rd, shodu s čísly podvozku a motoru a prohlížení potvrzení nebo dokumentace o jakýchkoliv obnovovacích pracích. Vždy proveďte důkladnou kontrolu na opravu hrdze nebo panelu karoserie. Pro více tipů pro 1954 Jaguar XK120 Roadster, ER Classics vás vyzývá, abyste si prohlédli své webové stránky a obraťte se na ně, pokud máte nějaké dotazy.

Jaguar Classic Cars na prodej