Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1954 Jaguar XK120

XK120 viděl jednotky 12000 vyráběné v průběhu výrobního cyklu roku 7, přičemž více než 60% z nich bylo vyvezeno do USA. Zatímco objednávky pocházely ze všech kontinentů, modely 1954 Jaguar XK120 byly obzvláště populární mezi Američany, kteří upřednostňovali zakřivení, sílu a kvalitní řemeslné zpracování. S cenou téměř poloviny z toho, co byste zaplatili za auto porovnatelného výkonu, je snadné pochopit, proč byli kupci tak nadšeni v 1950.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

ER Classics vám rád poskytne následující tipy pro zájemce o 1954 Jaguar XK120. V prvé řadě je nutné zajistit, abyste se dívali na originál. Tam jsou repliky, které mohou snadno procházet jako originál do nezaučeného oka. Zadruhé požádejte o dokumentaci týkající se obnovy nebo historie vozidla. Nakonec je vždy nejlepší, aby byl Jaguar XK 120 důkladně zkontrolován a zkontrolován rez. Je důležité si uvědomit, že tito Jaguarové jsou víc než 50 let, nebudou dokonalí, ale měli byste stále vědět, odkud se dostáváte od začátku.

Jaguar Classic Cars na prodej