Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1956 Jaguar XK140 Roadster

Koupit 1956 Jaguar XK140 Roadster je velmi vzrušující. Pokud hledáte tipy na nákup Jaguar XK140, jste na správném místě. Jaguar XK, který byl považován za pozůstatek poválečného britského automobilového designu, byl úspěšný od jejich vydání v 1948. Více prostoru pro kokpity, lepší zadní odpružení a 190hp, XK140 Roadster byl pokročilejší verzi svého staršího sourozence. Byly provedeny pouze malé změny vizuálně. Pro vyznačení svých úspěchů v motoristickém sportu byl model Jaguar XK140 vybaven také znakem "Winner Le Mans 1951-3". V 1956 nabídl Jaguar rychlostní automatickou převodovku 3.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

ER Classics má dlouholeté zkušenosti na klasickém trhu s automobily a s radostí vám poskytne následující tipy pro zakoupení modelu 1956 Jaguar XK140 Roadster. Obnova modelu XK140 Roadster může být poměrně drahá, zvláště pokud si vyberete model, který má spoustu hrdze. Zatímco díly mohou být nalezeny, mohou být drahé v závislosti na tom, co potřebujete. Ujistěte se, že máte úplné pochopení obnovovacích prací, které váš Roadster bude potřebovat. Pokud jste si koupili Roadster, který již byl obnoven, nezapomeňte zkontrolovat kvalitu a úplnost. Ale kde najdeme 1956 Jaguar XK140 Roadster? Kontaktujte ER Classics a dejte jim vědět, co hledáte. Obraťte se na ně dnes a ujistěte se, že procházet jejich online klasické auto inventář k prohlížení dostupných modelů.

Jaguar Classic Cars na prodej