Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1959 Jaguar XK150 s pevnou hlavou

Představující konečný vývoj legendární řady XK, model Jaguar XK150 zůstává jedním z nejznámějších vozů modelů 50. Model 1959 Jaguar XK150 měl několik technických pokroků oproti předchozím modelům XK, včetně kotoučových brzd s posilovačem as větší oblastí kokpitu.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

1959 Jaguar XK150 Pevná hlavice Coupe je skvělé klasické auto pro nadšence všech typů. Ať už jste připraveni převzít restauraci Jaguar XK150 nebo hledáte mincovní auto showroom, nechte ER Classics vaším průvodcem. Jejich odborné znalosti vám nejen pomohou najít jaguar auto, které jste vždy chtěli, ale také vám poskytnou cenné tipy. Vždy se ujistěte o hrdzu, informujte se o dalších součástech nebo součástech, které přicházejí s prodejem, a požádejte o všechny dokumenty týkající se automobilu. Tyto položky vám pomohou určit hodnotu vozu, na který se podíváte. Pro více tipů nebo prozkoumání modelů, které jsou v současné době k dispozici v našem inventáři, si prosím prohlédněte tuto webovou stránku.

Jaguar Classic Cars na prodej