Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1959 Jaguar XK150 Roadster

1959 Jaguar XK150 Roadster byl poslední variantou původního modelu XK120. Představující zdokonalení interiéru, včetně kožené zabalené pomlčky a větší prostor kokpitu, Jaguar XK150 Roadster čelil požadavkům amerického trhu. Tělo modelu XK150 Roadster bylo rovněž změněno. XK150 byl první, který nabídl kotoučové brzdy Dunlop. Tyto disky prokázaly svou hodnotu v mnoha výhercích Jaguars Le Mans.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

Model XK150 byl poprvé uveden do provozu jako Coupe a Cabriolet. Roadster se vrátil do sestavy po 9 měsících. Pokud jste přemýšleli o nákupu 1959 Jaguar XK150 Roadster, má ER Classics několik tipů, které se s vámi budou podělit. Jeho neobvyklé je najít 1959 Jaguar XK150 Roadsters s volbou 210 horsepower, protože mnoho zákazníků si zvolilo tuto volbu. Další populární volbou byla automatická převodovka. Ujistěte se, že jste pozorně sledovali tyto speciální funkce. Zatímco zvýšení hp často přidává hodnotu, automatická převodovka skutečně snižuje hodnotu většinu času. Nezapomeňte se ptát, zda má prodávající nějakou dokumentaci týkající se historie, údržby a obnovy.

Jaguar Classic Cars na prodej