Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku

BouwjarenTyp 1961 Jaguar E

Společnost Enzo Ferrari, poprvé zahájená v 1961, se jmenovala Jaguar E Type nejkrásnější vůz, který kdy byl vyroben. Styl, ovládání a rychlost způsobily, že model 1961 Jaguar E je jedním z nejoblíbenějších vozů této doby. 1961 Jaguar byl také známý svou monokokovou konstrukcí a nezávislým zadním zavěšením, který byl samostatnou jednotkou v podvozku. Kupující, kteří uvažují o typu 1961 Jaguar E Type, najdou svou verzi jak Roadster, tak Fixed Head Coupe.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

Ať už hledáte jako primární řidič typ Jaguar E Type z roku 1961, nebo se chystáte podniknout projekt obnovy, ER Classics vám může pomoci. Tady je několik tipů, na které nezapomeňte. Zaprvé, protože karoserie je částečně sjednocená a vana karoserie poskytuje velkou část konstrukční podpory vozidla, měla by být hlavním problémem rez. Každý panel E-Type slouží svému účelu. Z tohoto důvodu je důležité nechat auto zkontrolovat mechanikem třetí strany. Díly pro Jaguar E Type lze snadno najít. Společnost ER Classics se sídlem v nizozemském Waalwijku má celosvětové zastoupení na trhu klasických automobilů a může vám pomoci najít požadovaný typ Jaguar E Type. Zve vás k procházení jejich inventáře a prohlížení aktuálně dostupných Jaguarů.

Jaguar Classic Cars na prodej