Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen

Bouwjaren1961 Jaguar XK150 Drophead Coupe

1961 Jaguar XK150 DHC může zasáhnout 135mph a spustit běhu z 0-60 v sekundách 7. Neposkytuje posilovač řízení, takže musíte předvídat zatáčku a použít škrtící klapku správně. Jaguar spustil XK150 v 1958 a ukončil výrobu v 1961. Vozidlo bylo vybaveno kotoučovými brzdami a výkonným motorem, což mu poskytlo vynikající poměr výkonu k hmotnosti se stejným zastavením.

Hledáte si koupit klasický model Jaguar?

Pokud jste na trhu pro Jaguar XK150 DHC, jste na správném místě. Od rekonstrukčních projektů až po prodejní prostory XK150, nechte ER Classics představit nádherný výběr modelů Jaguar XK150, které máte k dispozici. Mohou vám také poskytnout tipy, které vám pomohou. Vždy požádejte prodejce o dokumentaci týkající se obnovy, údržby nebo historie. Vždy najmete společnost 3rd, která vám poskytne přehled o stavu vozu. Prohlédněte si měkký vrchol na modelech DHC. Chcete-li se dozvědět více nebo si prohlédnout showroom ER Classics osobně, neváhejte kontaktovat je dnes.

Jaguar Classic Cars na prodej