Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1955 Mercedes Benz 190SL

190SL jsou skvělým sběratelem klasického auta a jsou poměrně cenově dostupné. Produkt Mercedes 1955-1963 vyrobený společností Mercedes, 1955 Mercedes Benz 190SL byl oceněn firmou Road and Track za jeho design a zpracování. K dispozici jako kupé s odnímatelnou pevnou deskou nebo jako roadster s kabriolet. Ačkoli vozidlo sdílelo stejné rozvoru s Mercedesem 300SL, několik komponentů Mercedes Benz 190SL ve skutečnosti pocházelo ze sedadla 180.

Hledáte si koupit klasický Mercedes?

Několik úprav bylo provedeno mezi odhalením prototypu na NY Motor Show a začátkem výroby v 1955. První univerzální karoserie Mercedes použila ocelové podvozek s hliníkovou kapotou, víko zavazadlového prostoru a pomlčku. Dokonce i s těmito hliníkovými kusy vozidlo váží téměř 2600 liber. Při vývoji vozu 1955 Mercedes Benz 190SL bylo provedeno mnoho výrobních změn včetně úprav palubní desky, úpravy ovládací páky spojky a potrubí palivové nádrže na vstupu nádrže. U kupé byly zadní obloukové oblouky opatřeny ozdobnými výplněmi a vnitřní dveřní panely byly namísto šroubů upevněny sponami. Jedná se o některé z indikátorů potřebných k tomu, abyste zjistili, že máte původní 1955 190SL při nákupu klasického Mercedes Benzu. Chcete-li se dozvědět více o Mercedes Benz 190SL, tým ER Classics se těší na pomoc. Kontaktujte je dnes, abyste se dozvěděli více a prozkoumali klasické vozy, které máte k dispozici!

Mercedes Benz Classic Cars na prodej