Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku


1961 Mercedes Benz 190SL

Snad jednou z nejpůsobivějších vlastností značky Mercedes Benz je schopnost nepřetržitě vyrábět luxusní automobily, které osloví širokou škálu kupujících. Počínaje květnem 1955 byl Mercedes schopen vyrábět sportovní vůz, který nebyl jen poloviční cenu velmi žádoucího 300SL, ale dokázal se odvolat na klientelu, která se více zajímala o stylové auto než o výkon. Spuštění modelu Mercedes 190SL umožnilo evropským nadšencům automobilů vlastnit okamžitou klasiku. Model 1961 Mercedes Benz 190SL, stejně jako modely z roku 1955 - 1963, byly nabízeny ve verzích 3: roadster, coupe a Tourensports-wagen. Roadster byl tradiční kabriolet, zatímco kupé nabízel více luxusu a volitelně vyjímatelnou tvrdou desku. Nejvíce vzácných verzí, Tourensports-wagen byl navržen tak, aby byl vážnější sportovní vůz, byl lehčí a byl vybaven dveřmi bez oken a fly-screen.

Hledáte si koupit klasický Mercedes?

I když bylo vyrobeno přibližně 25881 190 vozů Mercedes 1961SL, odhaduje se, že dnes jich zbývá jen polovina. Ať už hledáte model 190 1961SL pro svého každodenního řidiče, hledáte nedotčený příklad sbírky svých klasických automobilů, nebo prostě chcete začít s obnovou roadsteru Mercedes z roku XNUMX, tým ER Classics vám rád pomůže vy.

Mercedes Benz Classic Cars na prodej