NL EN US DE FR ES PT IT SE DK PL CZ SK HU RO GR JP CN AE IL

E & R Classics
Kleiweg 1 5145NA Waalwijk, Nizozemsko
0031416751393

Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Z důvodu předpisů covid-19 je náš showroom uzavřen


1963 Mercedes Benz 190SL

Poslední z téměř desetiletí dlouhé výrobní série je Mercedes Benz 1963SL z roku 190 pravděpodobně nejvzácnějším v řadě Mercedes 190SL. Ve skutečnosti se toho roku ve Stuttgartu sjelo z výrobní haly ve Stuttgartu pouze 104 příkladů modelu 190SL, přičemž 54 z nich bylo exportováno do USA a 50 bylo mimo USA. Pokud si chcete pro svou soukromou sbírku koupit klasický vůz Mercedes SL z roku 1963, může vám tým společnosti ER Classics poskytnout tipy, které potřebujete, abyste při hledání byli úspěšní. Zatímco kvalita těchto vozů byla prvotřídní, v konstrukci a konstrukci je několik nedostatků, které stojí za zmínku, pokud si chcete koupit Mercedes 190SL. Za prvé, díky unibody konstrukci je Mercedes 190SL náchylný na rez. Kupující si musí být vědomi problémů s rzí a ve většině případů by měli odejít od jakéhokoli modelu Mercedes 190SL, který vykazuje rozsáhlou rez. Špatná oprava oblastí, kde existuje rez, může problém jen umocnit, takže se ujistěte, že máte důkladné znalosti o tom, co kupujete. Mezi oblasti, které je třeba zkontrolovat, patří studny kol, lišty rámu podvozku, podlahy kufru a studny rezervních pneumatik a upevňovací body zadních vlečených ramen.

Hledáte si koupit klasický Mercedes? 

Originální mechanické komponenty nabízejí další pohled do historie vozu. Úplnost je hlavním nákladovým faktorem celkových nákladů na nákup vozu Mercedes Benz 190SL 1963, takže kupující by si měli být vědomi veškerých rekonstrukcí nebo prací provedených na voze.

Mercedes Benz Classic Cars na prodej