Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Náš showroom je otevřený

Pojistte své klasické auto

Koupili jste si své klasické auto a nyní ho chcete pojistit. Nebo snad chcete změnit své pojištění klasického vozidla? Může být docela obtížné vybrat si správné pojištění klasického vozidla, vaše klasické auto je velmi cenné, a proto musí být dobře pojištěno. Důležitý je nejen poplatek, ale také míra krytí a podmínky. Máte možnost poskytnout svému klasickému vozu různé možnosti pokrytí, například; zákonné krytí odpovědnosti, omezené krytí kasinem nebo plné krytí. Podmínky a poplatky za takové pojištění se mohou lišit podle pojišťovny, takže platí srovnání pojišťovacích společností. Hledáte pojišťovací společnost, která by pojistila nedávno zakoupené MG, Jaguar, BMW, Mercedes Benz, Ferrari, Triumph nebo jiné klasické auto, pak se můžete obrátit na specialisty (specializované na pojištění klasických automobilů).

To se samozřejmě nevztahuje pouze na klasická auta, ale také na mladé a sportovní vozy. Pojištění mladistvých a pojištění sportovních vozidel se liší od pojištění klasických vozidel, proto je vhodné porovnat pojišťovny. Pojistitel často požaduje zprávu o ocenění, takže je moudré nechat si zhodnotit své klasické auto, mladší nebo sportovní auto.