Nakupujte bezpečně online | Doručení až k vašim dveřím | Protiúčet možný

Jak koupit

Podívejte se na naše zboží

Spousta našich zákazníků (soukromí i profesionální prodejci) nakupuje naše auta na základě fotogalerie a videí na našich webových stránkách. Postup nákupu je snadný:

  1. Udělejte si čas podívat se na fotky aut na našich webových stránkách. Každé reklamní vozidlo má alespoň fotografie 60, včetně jasného popisu a informací o stavu vozidla. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás. Mluvíme anglicky, německy, francouzsky a nizozemsky.

  2. Pokud jste se rozhodli koupit auto, pošlete nám e-mail info@erclassics.com s vaším potvrzením uvedete celé jméno, adresu a telefonní číslo. Uveďte, prosím, zda chcete zajistit dopravu nebo si sami vyzvednete auto. Po obdržení potvrzení vám zašleme prodejní fakturu. Na faktuře najdete všechny potřebné informace o bankovním účtu. Můžeme zajistit financování pro klienty z mnoha zemí. Další informace získáte od našeho prodejního týmu.

  3. Po obdržení platby na našem bankovním účtu vám zašleme e-mail s potvrzením platby. Mezinárodní platby v rámci Evropy obvykle trvají přibližně za 3 pracovní dny. Před přepravou provedeme závěrečnou kontrolu na každém vozidle (s výjimkou opravných vozů). Po této závěrečné kontrole je vozidlo připraveno k přepravě (většina aut je vyzdvihována našim dopravcem každý pátek). V případě, že jste se rozhodli vyzdvihnout auto sami, můžete si nechat uložit vůz v našem skladu po dobu jednoho měsíce zdarma.

  4. Doba, kterou potřebujete k přepravě vašeho auta, závisí na faktorech, jako je délka cesty do cíle a doba roku (kvůli kombinaci nákladních automobilů). Více než 90% vozů je dodáno do jednoho týdne. Úřední doklady o vozidle vám bude osobně předán vozidlovým dopravcem při dodání automobilu. Truckdriver vám zavolá několik hodin před příjezdem.
nákladní auto
 

Níže uvedené přepravní náklady jsou orientační ceny za přepravu jednoho auta do destinace v Evropě nebo Severní Americe.

Všem možným celosvětovým destinacím můžete požádat o nabídku na místo určení.

Evropa
Antverpy € 550
Barcelona € 1650
Bordeaux € 1250
Brusel € 600
Frankfurt € 725
Geneve € 1400
Hamburg € 725
Lille € 575
Lisbao € 1650
Londýn / Velká Británie € 1800
Lucembursko € 750
Lyon € 1100
Madrid € 1550
Milano € 1525
Monako € 1650
Mnichov € 1100
Nice € 1650
Paříž € 950
Roma € 1775
Sevilla € 1500
Vídeň € 1300
Severní Amerika
Houston, USA Výhra
Los Angeles, USA Výhra
Miami USA Výhra
Montreal, Kanada Výhra
New Jersey, USA $ 2500


Letecká přeprava možná
Požádejte o nabídku na místo určení


Všechny možné destinace po celém světě. Auto bude doručeno ke dveřím.
Pro přesné náklady na dopravu do místa určení volejte prosím:
+31 416 751393