Kupte si své klasické auto bezpečně online | Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu | Vzhledem k předpisům covid-19 je náš showroom otevřen pouze na schůzku

Jak koupit

Podívejte se na naše zboží

Spousta našich zákazníků (soukromí i profesionální prodejci) nakupuje naše auta na základě fotogalerie a videí na našich webových stránkách. Postup nákupu je snadný:

  1. Udělejte si čas podívat se na fotky aut na našich webových stránkách. Každé reklamní vozidlo má alespoň fotografie 60, včetně jasného popisu a informací o stavu vozidla. Máte-li jakékoli dotazy, kontaktujte nás. Mluvíme anglicky, německy, francouzsky a nizozemsky.

  2. Pokud jste se rozhodli koupit auto, pošlete nám e-mail info@erclassics.com s vaším potvrzením uvedete celé jméno, adresu a telefonní číslo. Uveďte, prosím, zda chcete zajistit dopravu nebo si sami vyzvednete auto. Po obdržení potvrzení vám zašleme prodejní fakturu. Na faktuře najdete všechny potřebné informace o bankovním účtu. Můžeme zajistit financování pro klienty z mnoha zemí. Další informace získáte od našeho prodejního týmu.

  3. Po obdržení platby na našem bankovním účtu vám zašleme e-mail s potvrzením platby. Mezinárodní platby v rámci Evropy obvykle trvají přibližně za 3 pracovní dny. Před přepravou provedeme závěrečnou kontrolu na každém vozidle (s výjimkou opravných vozů). Po této závěrečné kontrole je vozidlo připraveno k přepravě (většina aut je vyzdvihována našim dopravcem každý pátek). V případě, že jste se rozhodli vyzdvihnout auto sami, můžete si nechat uložit vůz v našem skladu po dobu jednoho měsíce zdarma.

  4. Doba, kterou potřebujete k přepravě vašeho auta, závisí na faktorech, jako je délka cesty do cíle a doba roku (kvůli kombinaci nákladních automobilů). Více než 90% vozů je dodáno do jednoho týdne. Úřední doklady o vozidle vám bude osobně předán vozidlovým dopravcem při dodání automobilu. Truckdriver vám zavolá několik hodin před příjezdem.
nákladní auto
 

Níže uvedené přepravní náklady jsou orientační ceny za přepravu jednoho auta do destinace v Evropě nebo Severní Americe.

Všem možným celosvětovým destinacím můžete požádat o nabídku na místo určení.

Evropa
Antverpy € 350
Barcelona € 1100
Bordeaux € 900
Brusel € 400
Frankfurt € 600
Geneve € 1100
Hamburg € 600
Lille € 450
Lisbao € 1450
Londýn / Velká Británie € 1000
Lucembursko € 600
Lyon € 900
Madrid € 1300
Milano € 900
Monako € 1100
Mnichov € 800
Nice € 1100
Paříž € 600
Roma € 1250
Sevilla € 1350
Vídeň € 950
 Severní Amerika
Houston, USA € 1500
Los Angeles, USA € 1850
Miami USA € 1950
Montreal, Kanada € 2050
New Jersey, USA € 1500
New York, USA € 1500


Letecká přeprava možná
Požádejte o nabídku na místo určení


Všechny možné destinace po celém světě. Auto bude doručeno ke dveřím.
Pro přesné náklady na dopravu do místa určení volejte prosím:
+31