30. května (Corpus Christi) SHOWROOM OPEN - neděle 2. června CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OPEN (10:00-14:00)

Co dělá klasická autodílna?

Na údržbu můžete samozřejmě zajít do klasické autogaráže. Dobrá údržba je důležitá jak pro moderní vůz, tak pro klasický vůz. Při servisu klasického vozu můžete myslet na výměnu pneumatik, výměnu tlumičů nebo výměnu oleje. Je důležité, abyste našli spolehlivou autodílnu, která chce pro vás a váš klasický vůz to nejlepší. Mechanici v klasické autodílně jsou často sami nadšenci a ke klasikům se chovají s respektem. Pokud se o svůj klasický vůz řádně staráte, zajistí to, že váš klasický vůz bude vždy ve špičkovém stavu a můžete si ho kdykoli užít.

Výhody klasické autodílny

Údržba je důležitou součástí vlastnictví klasického vozu, stejně jako moderního vozu. Koneckonců, chcete mít možnost si svůj klasický vůz užít za všech okolností a nebýt tváří v tvář překvapením. Někteří majitelé klasických aut si rádi pohrávají se svým klasickým vozem, zatímco jiní to raději zadávají do dílny.

Dobrý autoservis má specifické znalosti, které přicházejí s opravou a údržbou klasického vozu. Výhodou je, že se o klasický vůz nemusíte starat sami a můžete se spolehnout na odbornost autoservisu. Samozřejmě existuje řada věcí, které můžete vzít v úvahu, abyste udrželi své klasické auto v nejlepším možném stavu. Klasický vůz vám například doporučujeme skladovat uvnitř, udržovat všechny kapaliny ve správné hladině a pravidelně s ním jezdit.

Specializované dílny klasických automobilů

Každý klasický vůz je jedinečný, a proto má svůj vlastní přístup k údržbě. Existují například klasické autoservisy, které spolupracují téměř se všemi značkami, ale existují i ​​specialisté, kteří se zaměřují pouze na jednu konkrétní značku, jako jsou klasické vozy Porsche, Mercedes-Benz nebo Volkswagen. Existují i ​​specialisté, kteří se zaměřují pouze na konkrétní model jako je Citroën 2CV nebo Volkswagen Beetle.

Výhodou klasické autoservisu, který se zaměřuje na opravy a údržbu jedné značky nebo modelu klasického vozu, je, že se můžete spolehnout na znalosti mechaniků. Protože se specializují na jednu značku nebo model, často tyto klasiky velmi dobře znají a dokážou rychle vyřešit jakýkoli problém.

Generální opravy motoru v klasické autoservisu

Generální oprava motoru klasického automobilu je jednou z činností, které se pravidelně vyskytují. Generální oprava motoru je renovace všech částí motoru, aby motor dostal druhý život. Celý blok motoru je rozebrán a každá část je zkontrolována a vyčištěna. Myslete například na broušení, kartáčování a leštění. Pokud je díl příliš opotřebovaný a nelze jej dále používat, bude vyměněn. Poté se vše znovu složí a motor může vydržet dlouhou dobu. Generální oprava motoru je také udržitelné řešení, protože vše znovu použijete. Klasických autodílen, které nabízejí generální opravy motorů, je mnoho. Doporučujeme vám, abyste si vždy udělali dobrý průzkum v různých klasických autodílnách, abyste našli profesionální a spolehlivou stranu.

Klasická autodílna E&R Classics

ER classics má vlastní dílnu klasických automobilů s 20 mechaniky. V této dílně jsou zakoupené vozy kontrolovány a prodávané klasické vozy jsou před dodáním zákazníkovi uvedeny do špičkového stavu. Když si koupíte klasický vůz nebo youngtimer v ERclassics, máte jistotu vozu nejvyšší kvality, který byl prověřen minimálně na 125 bodů. V naší klasické autoservisu máme tým mechaniků, kteří mají všichni své vlastní zkušenosti. Jeden se například specializuje na americké klasické vozy, druhý na francouzskou nebo anglickou klasiku. Díky správnému mixu mechanik jsme schopni provádět údržbu téměř každé značky a modelu klasického vozu.