Neděle 3. března CARS & COFFEE a SHOWROOM EXTRA OTEVŘENO od 10:00 do 14:00
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Peugeot 504

Klasický Peugeot 504

V roce 1968 byl Peugeot 504 odhalen na Salonu v Paříži a Peugeot 504 byl poprvé vyroben. Vůz se vyráběl v různých verzích, včetně kupé, kabrioletu a sedanu, a vyráběl se do roku 1983 v Evropě a o několik let později také v Jižní Americe. V roce 1969 byl 504 zvolen evropským autem roku.

Rok 1969 byl prvním rokem pro 504 na australském trhu. Kromě toho se toho roku na ženevském Salonu představilo kupé 504. V té době se již dal koupit sedan a kabriolet řady 504. O rok později dostal 504 nový čtyřválcový motor o objemu 4 ccm. Ten rok byl také vydán pick-up 1971.
V průběhu let prošel Peugeot 504 také několika změnami, zejména mechanickými. V roce 1973 dostal vůz kvůli ropné krizi motor o objemu 1796 ccm. O rok později Peugeot představil výkonnější motor, konkrétně motor V2664 o objemu 6 ccm. Tato 504 se vyráběla ještě mnoho let. Například v Keni se tento vůz vyráběl do roku 2004 a v Nigérii do roku 2006.

Kupte si klasický Peugeot 504 na ER Classics

Nalezení Peugeotu, který je pro vás ten pravý, je prioritou číslo jedna. Hledání vašeho vysněného vozu často začíná online. Společnost ERClassics udělala vše, co bylo v jejích silách, aby vám poskytla představu o vozech, takže každé auto na našich vlastních stránkách je opatřeno fotoreportáží, 360stupňovými obrázky, videem a základními informacemi o voze. Prohlédli byste si auto raději fyzicky? Pak můžete navštívit náš showroom ve Waalwijku v Nizozemsku. Otevírací dobu najdete na našem webu.

Kupte si klasický Peugeot 504

Vysoce kvalitní Peugeot 504 na E&R Classics

Všechny námi nabízené klasické vozy, včetně Peugeotu 504, jsou kontrolovány podle seznamu se 125 body. Toto posouzení provádí jeden z našich vlastních techniků. Dodávka historických vozů, které jsou v perfektním stavu, je pro ERClassics velmi důležitá. Námi nabízená vozidla jsou tedy vysoce kvalitní. Pokud byste chtěli více informací o údržbě klasického vozu nebo vás zajímá, co dělají mechanici v klasických autodílnách, klikněte zde.

Vyměňte nebo prodejte svůj Peugeot 504

V ER Classics si samozřejmě můžete koupit Peugeot 504, ale nabízíme také možnost prodat váš současný klasický vůz nebo jej vyměnit. Pokud byste chtěli více informací o prodeji nebo obchodování s vaším klasickým vozem, kontaktujte prosím jednoho z našich odborníci na klasická auta. Samozřejmě můžete také navštívit náš showroom a probrat možnosti.

Prodat nebo vyměnit klasický Peugeot 504?

Údržba klasického vozu

Každé auto samozřejmě potřebuje údržbu a občas se může stát, že je potřeba něco opravit. U klasického vozu tomu není jinak. Protože rádi udržujete svůj klasický vůz ve špičkovém stavu, je důležitá dobrá garáž. Údržbu vám může poskytnout jakákoliv autoservis, ale někdy potřebujete jen trochu specializace navíc, pak se můžete rozhodnout vzít svůj klasický vůz do klasické autodílny, kde se zaměří na 1 značku nebo typ klasického vozu. Mechanici často pracují se stejnými klasickými vozy, a proto se specializují na údržbu nebo opravy těchto konkrétních klasických vozů.

ER Classics má pro vás ten pravý klasický Peugeot 504!

Klikněte zde pro naše zásoby

Jaké jsou výhody nákupu Peugeot 504 classic od ER Classics?

- Široká nabídka klasických vozů Peugeot na prodej
- Všechny staromilce byly důkladně zkontrolovány naší vlastní dílnou
- Vlastní dílna s 20 mechaniky
- Registrace a kontroly
- Celosvětová doprava ke dveřím
- Vysoká kvalita a servis
- Opce na výměnu
- Zákazníci nás hodnotí známkou 8.9

Evropský online prodejce klasických vozů číslo 1

Pokud hledáte krásný nový Peugeot 504, pomůže vám jeden z našich vlastních odborníků. ERclassics se specializuje na nákup a prodej klasických vozů od roku 2008 a může se právem nazývat evropským online prodejcem klasických vozů číslo 1.