Neděle srpen 1 EXTRA OPEN (12: 00-16: 00) - červenec a srpen OPEN jako obvykle
Přejít na inventář Prodejte moje auto

Porsche 911

Porsche 911 byl sportovní vůz společnosti Porsche AG ve Stuttgartu v Německu. Slavný, výrazný a odolný design byl představen na podzim 1963 a postaven až do 1989. To bylo následováno modifikovanou verzí, interně označovanou jako Porsche 964, ale stále se prodává jako Porsche 911, jako jsou současné modely.

Porsche Classic Cars na prodej

Mechanicky byl Porsche 911 pozoruhodný pro to, že byl zadním motorem a vzduchem chlazen. Od svého počátku byla společnost 911 modifikována jak soukromými týmy, tak samotnou továrnou pro závodění, shromažďování a další typy automobilové soutěže. Původní řada 911 je často uváděna jako nejúspěšnější soutěžní vůz vůbec, obzvláště pokud jsou jeho variace zahrnuty, a to především výkonný 911 odvozený od 935, který vyhrál 24 Hours of Le Mans a další hlavní sportovní automobily bezprostředně proti prototypům.

911 byl vyvinut jako mnohem výkonnější, větší a pohodlnější náhrada za první model společnosti Porsche 356 a v podstatě sportovní vývoj vozu Volkswagen Beetle. Nové vozidlo udělalo svůj veřejný debut na 1963 Internationale Automobil-Ausstellung.

Koupit Porsche 911?

Původně byl označen jako "Porsche 901" po interním čísle projektu. Peugeot však protestoval na tom, že ve Francii měla výlučná práva na názvy automobilů tvořené třemi čísly s nulou uprostřed. Takže místo prodeje nového modelu s jiným jménem ve Francii změnila společnost Porsche název na 911. V prodeji v 1964u.

Porsche 911

E & R Classics, váš specialista na Porsche Classic Car!

Kliknutím sem zobrazíte náš inventář


Jaké jsou výhody nákupu vozu Porsche 911 u ER Classics?
- Velký sortiment klasických aut na prodej
- Všechny automobily pečlivě kontrolují mechanici v naší dílně
- MOT, svařování a interiérové ​​řízení pro vaše vozidlo Porsche 911
- Naši specializovaní veterináři se mohou postarat o všechna řízení
- Můžeme se starat o opravy, údržbu a přizpůsobené potřeby
- Dokončete opravu vašeho vozu Porsche 911
- Můžeme dodat vaše klasické auto do jakékoliv evropské země